Сакварелідзе: Весь адмінресурс задіяний для того, щоб зламати Северіона Дангадзе

Влада задіяла весь адміністративний ресурс аби репресіями та погрозами змусити Северіона Дангадзе підписати брехливі покази та йти на так звану «угоду зі слідством». 

Про це заявив один з лідерів РУХУ НОВИХ СИЛ Давід Сакварелідзе в ефірі на телеканалі ZIK, повідомляє прес-служба партії «РУХ НОВИХ СИЛ».

«Ця людина вже півроку перебуває в заручниках, його тримали в нелюдських умовах в одиночній камері, до нього підсилали кримінальних авторитетів, при чому ці зустрічі організовував слідчий оперативної групи. Вони погрожували, якщо він не дасть покази з ним розправляться. Після цього його матері на вулиці зламали руку. Не знаю, як б я повів себе, побачивши на суді матір зі зламаною рукою. Співпрацювати можна зі слідством, а не з бандитами, які сьогодні просто імітують державні органи. Вся державна машина займається тим, щоб зламати людину, щоб він підписав покази», - зазначив Сакварелідзе.

Він нагадав, що тиждень тому Дангадзе змісили відмовитись від адвокатів.

«Напевно йому нададуть СБУшного адвоката, який підсовуватиме йому все, що «необхідно»», - зазначив Сакварелідзе.

«Оформлення угоди про визнання провини за інформацією, яку озвучила СБУ, відбудеться на закритому судовому засіданні. І чому закритому ніхто не пояснює. До закінчення слідства і передачі справи в суд залишилося кілька днів, тому вони поспішали зламати хлопця. Реально в справі нічого не було і вони боялися відправляти в такому вигляді в суд», - прокоментував Сакварелідзе виданню Страна.ua.

Нагадаємо, сьогодні ЗМІ поширили інформацію про те, що керівник Київського обласного осередку РНС Северіон Дангадзе підписав угоду зі слідством. У РУСІ НОВИХ СИЛ заявили, що будь-які заяви Северіона Дангадзе зроблені під тиском та тортурами влади та виступили з вимогою відкритого судового процесу.