Сакварелідзе: У СІЗО до Дангадзе підсилали злодіїв в законі, аби змусити його визнати вину і свідчити проти Саакашвілі

У СІЗО, де вже півроку перебуває Северіон Дангадзе підсилали кримінальних авторитетів з погрозами розправи над ним і його батьками, якщо він не визнає вину і не свідчитиме проти Саакашвілі. 

Про це повідомив один з лідерів РУХУ НОВИХ СИЛ Давід Сакварелідзе в ефірі на «АТР», повідомляє прес-служба партії «РНС».

«Кілька тижнів тому до Северіона у в’язницю підіслали кількох людей, його вивели, була якась зустріч з нібито представником грузинського криміналітету, злодієм в законі, і йому погрожували, якщо він не визнає вину і не дасть покази проти Михайла Саакашвілі та інших, то з ним розправляться і з його батьками», - повідомив Сакварелідзе.

Він зауважив, що кілька днів після цього до його матері підходили невідомі з такими ж погрозима, а потім вони напали на неї на вулиці і зламали їй руку. (ВІДЕО)

«З таким рівнем терору їх вже не можна назвати державними інститутами. Мама казала, що боїться, коли він побачить її в такому стані зі зламаною рукою – підпише все. Такими методами діяло гестапо, ГУЛАГ, НКВД, так ламали людей шляхом тиску на членів їх сім’ї», - заявив Сакварелідзе.

Він відзначив, що в активістів по всій Україні проведи вже близько 150 обшуків, шукали зброю, вибухівку і гроші Курченка.

«Не знайшли жодної копійки чи автомата. Саакашвілі звинувачувають, що він за московські гроші хотів здійснити державний переворот в Україні. В історії немає жодного випадку, щоб людину, яку звинувачують в такому тяжкому злочині проти держави, просто видворяють з країни. А молодого хлопця Северіона Дангадзе вони вже 6 місяців тримають в заручниках», - обурився політик.

Нагадаємо, незаконно ув’язненого керівника Київського обласного осередку РУХУ НОВИХ СИЛ Северіона Дангадзе змушують визнати вину у сфабрикованій справі про держпереворот. Для цього на нього здійснюється шалений тиск, він більше 5-ти місяців перебуває в нестерпних умовах в одиночній камері, систематично погрожують його батькам розправою, матері навіть зламали руку, а днями його змусили відмовитись від своїх адвокатів.