Сакварелідзе та його адвокати розповіли, про що його запитували під час 4-годинного допиту у Львові (ВІДЕО)

Під час допиту у Львові члена Ради партії «РУХ НОВИХ СИЛ» Давіда Сакварелідзе розпитували про політичну діяльність РНС, особисте життя та юридичні знання. 

Про це заявили Давід Сакварелідзе та його адвокати журналістам після допиту.

Сакварелідзе зауважив, що ресурси правоохоронної системи задіяні у «порошковій» справі проти активістів замість того, щоб розслідувати справжні злочини.

«Звідки на пункту пропуску Краковець взялись тітушки? Чому, коли вони погрожували ножами нашим активістам, цим не зацікавився генеральний прокурор?», - запив Сакварелідзе.

«Чому не розслідується замінування? Вся ця маячня, яка відбувалась в Краковці і в Шегинях? Нікого не цікавить, чим займається Ахметов, Медведчук? Скільки крадуть Порошенко і Кононенко щоденно? Цікавлять наші активісти, де вони знаходились, де проходить кордон», - додав він

«Будуть спроби возити нас туди-сюди у Львів. Напевне наші допити будуть співпадати з якимись нашими політичними акціями, або з судами наших активістів, щоб наші сили розділились», - спрогнозував Сакварелідзе.

Сакварелідзе додав, що йому закидають, нібито він і його друзі домовились з з France Press, Reuters, BBC, щоб незаконно їх провести через кордон. «Нібито ми побили якогось прикордонника, хоча я жодного з них побитого не бачив», - зауважив він.

Адвокат Сакварелідзе Валерія Коломієць розповіла, що під час 4-годинного допиту Сакварелідзе розпитували про три основні блоки питань.

«Питали про політичну діяльність партії, питали про особисте життя, наприклад органи досудового розслідування досі не знають, одружений чи не одружений Давід Сакварелідзе. Розпитували так само з приводу юридичних знань Давіда Сакварелідзе», - повідомила Коломієць.

Вона додала, що з приводу кримінального провадження запитань майже не задавалось.

Адвокат Олег Мицик розповів, що левова частка запитань на допиті була ті, на які відповіді і так відомі слідчому. «Наприклад: Чи при виконанні службових обов’язків знаходились прикордонники? А чому люди побігли в ту сторону, а не в іншу?», - розповів Мицик.


Давід Сакварелідзе також підкреслив, що деякі активісти знаходяться в СІЗО.

«Наші товариші і патріоти сьогодні знаходяться в СІЗО. Їх незаконно закрили з тої самої справи. Ми будемо домагатися їх звільнення», - заявив він.

Нагадаємо, 16 вересня Галицький районний суд міста Львова відхилив усі клопотання прокурорів і відмовився обрати члену Ради партії РУХ НОВИХ СИЛ Давіду Сакварелідзе запобіжний захід.