Сакварелідзе розповів, чому важливо опозиційним силам підтримати єдиного нового кандидата в Президенти

Роздріблення голосів на різних кандидатів – негласний сценарій перемоги Порошенка на президентських виборах. Опозиційні сили повинні домовитись і підтримати одного нового кандидата в Президенти, якого підтримуватимуть і люди, які виходять на протести. 

Про це розповів один з лідерів РУХУ НОВИХ СИЛ Давід Сакварелідзе в ефірі Newsone, інформує прес-служба РНС. 

«Люди голосуватимуть за кандидата, якщо бачитимуть, що він бореться. Якщо ми всі з опозиційними силами домовимось про праймеріз і оберем єдиного кандидата, він зможе перемогти у Порошенка. Роздріблення голосів на різних кандидатів – негласний сценарій перемоги Порошенка. Можна домовитись, аби всі брали участь у першому турі, і той опозиційний кандидат, який вийде у другий тур отримає їх підтримку. Але тут має проявитись новий кандидат. Я не хочу щоб ми ще кілька років сиділи і думали чому не вийшло. Ми відкидаємо всі амбіції, весь наш актив готовий підтримати єдиного кандидата», - зазначив Сакварелідзе. 

Він наголосив, що будь-яка людина, яка хоче прийти до влади розуміє, настільки потрібна підтримка суспільства. 

«Вулиця – це єдиний шанс сьогодні вести нормальну політику. Без вуличної підтримки людей цей кандидат не зможе прийти до влади. Захист голосів може забезпечити тільки народ», - пояснив політик. 

«Я не хочу ще кілька років жити в порошенківській країні. Політичний процес не може бути нормальний, коли країну і народ тримають в заручниках олігархи. Люди не повинні бути заручниками, Україна не повинна бути периферійною Росією», - додав він.