Сакварелідзе розповів чому Луценко може "перевершити" Пшонку

Останні події свідчать про те, що Генпрокурор Луценко може "перевершити" свого попередника Пшонку.

Про це заявив член Ради партії "РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі" Давід Сакварелідзе в ефірі на телеканалі ATR.

Давід Сакварелідзе прокоментував слова Генпрокурора Луценка про те, що працівники СБУ під час подій 5 грудня мали б застосувати вогнепальну зброю.

"Людина, яка пройшла два Майдани, після цього стала Генпрокурором, сьогодні говорить, що виправдано стріляти в людей, з якими ще 4 роки тому стояла поруч на Майдані. Я не розумію як так можна", - зазначив Сакварелідзе.

Як відзначив Сакварелідзе, слова Луценка щодо штурму активістами Комітету ВРУ, який начебто знаходиться в готелі "Київ" є абсурдом.

"Не знаю хто в готелі в яких апартамнгтах живе, може там і засідає якийсь комітет в одному з них. Але перший поверх готелю є загальнодоступним куди люди просто можуть заходити. Те, що говорить Луценко навіть не рівняється з Пшонкою. Якщо він і далі так продовжуватиме, то його люди зненавидять ще більше ніж Пшонку. Мені за нього соромно, бо те, чим він займається - це низько", - наголосив політик. 

Також, як відомо, Печерський суд обрав запобіжний захід керівнику Київського обласного осередку партії "РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі" Северіону Дангадзе у вигляді 60 діб тримання під вартою.

"Полювання йде на всіх людей з грузинськими прізвищами. Це спроба прив'язати людей Саакашвілі до людей Курченка і ФСБ, при цьому Курченко веде бізнес з чинною владою. Дангадзе порядний хлопець, я багато бачив агентів за своє життя, він точно до них не відноситься. Він з досить забезпеченої сім'ї, займався будівництвом, у нього є бізнес. Він побудував будинок і віддав його учасникам АТО", - додав він.