Сакварелідзе припускає, що рішення суду по додатковому захисті Саакашвілі вже написане Банковою

Рішення у справі надання додаткового захисту Михайлу Саакашвілі можуть прийняти під тиском Адміністрації Президента, в закритому кабінеті та без участі сторін. 

Про це заявив член Ради партії «РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі» Давід Сакварелідзе в Київському апеляційному адмінсуді, повідомляє прес-служба партії РНС. 

«За наказом АП і СБУ вирішили розглянути цю справу за скороченою процедурою. Без участі сторін судді можуть в кабінеті закритись і прийняти рішення, яке вже написано. Це не є сучасним державним інститутом, це не той інститут, який мають утримувати платники податків. Цю систему треба руйнувати, в інакшому випадку, Україна зануриться в пітьму, в яку вона вже не раз потрапляла», - заявив Сакварелідзе. 

Він висловив переконання, що народ не буде миритись з таким свавіллям влади. 

«Сьогодні була символічна картина, люди співали гімн, суддів не було навіть видно. Народ знову один на один. Порошенко програє перед українським народом. Він думає, що позбувшись Саакашвілі він вирішить всі свої проблеми. Але Україна не Північна Корея, не Туркменістан, це європейська країна з вільними людьми, які боротимуться за незалежність», - додав Давід Сакварелдізе. 

Нагадаємо, в Київському апеляційному адміністративному суді розпочали розгляд апеляції ДМС щодо надання Михайлу Саакашвілі додаткового захисту. На підтримку Саакашвілі в суд прийшла велика кількість людей, присутні лідери РНС народний депутат Юрій Дерев’янко, Давід Сакварелідзе, народні депутати Семен Семенченко, Віталій Купрій та інші.