Сакварелідзе: «Похмілля» від совка дозволяє владі маніпулювати українцями

Олігархи та чиновники нав’язують українцям, що США – це зло, хоча самі тримають на Заході награбовані кошти. Вони тримають у заручниках народ, і йому не вдасться вирватись, доки не позбутись совкового периферійного мислення. 

Про це заявив один з лідерів РУХУ НОВИХ СИЛ Давід Сакварелідзе на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук.

Він зазначив, що АП та олігархи нав’язують думку, що у зв'язку зі створенням антикорупційного суду, Україна опиниться під повним впливом США, які будуть тиснути, щоб ми не тільки судили корупціонерів, а й підписали Мінські угоди.  

«Мені цікаво, скільки часу ще в Україні буде «похмілля» від совка і скільки ще будуть тримати російські за своєю суттю чиновники в заручниках всю нашу країну і народ. Ми пам'ятаємо, як подібне мислення панувало за часів СРСР: Захід - головний ворог, США - зло, весь негатив пояснювався бажанням США управляти нами», - каже політик. 

Він наголосив, що час і економіка змінилися і ті люди, які нав'язують цю думку, тримають свої рахунки з накраденими грошима якраз на Заході і відправляють туди вчитись свої дітей. 

«Вони цілують ноги всім чиновникам з США, так само як і тим, хто займається взаємини з США у нас, одночасно щорічно благаючи МВФ, щоб він дав їм грошей і зубожілий народ не виніс їх з насиджених кабінетів. Примітно, що розганяти плітки про вплив Америки вони починають після завершення телефонної розмови по WhatsApp зі своїми дітками, які навчаються саме в США і після переговорів зі своїми інвестбанкірами, які займаються збереженням накрадених грошей в банках США», - пояснив він. 

За словами Сакварелідзе, на жаль, в народі збереглось багато залишків совка, тому частина людей безумовно вірить таким маніпуляціям і демонізації впливу Заходу на нашу національну «святу корупцію». 

«Нами по суті керує ментальна і психологічна модель російських периферійних чиновників, які так і не добилися тих розмахів, які були притаманні їхнім колишнім товаришам в Росії. У суверенній країні, де єдині позитивні зміни відбуваються виключно в результаті тиску Заходу, розганяється міф про те, що США нас притиснуло. Виходить, вони визнають, що США краще відчувають запит українського суспільства, ніж ті, що сидять на Банковій і Грушевського ?! Незважаючи на всі причини (олігархат, кругову поруку, «гідру корупції», фрустрацію і розчарування людей), на сьогоднішній день ми країна, яка не в змозі сама себе забезпечити. Нас не врятує ніякий антикорупційний суд до тих пір, поки ми повністю не виб'ємо з себе совок і совкове периферійне мислення», - наголосив політик.