Сакварелідзе обвинувачують у організації переходу Саакашвілі через кордон

Члену Ради партії "РУХ НОВИХ СИЛ" Давіду Сакварелідзе у відділенні поліції в Львові вручили обвинувальний акт щодо начебто організацію нелегального перетину кордону Михайла Саакашвілі та його прихильників 10 вересня. Перше судове засідання очікується вже наступного тижня.

Про це повідомив Давід Сакварелідзе на свої сторінці у Фейсбук, інформує прес-служба партії "РУХ НОВИХ СИЛ". 

"Принципова опозиційна діяльність в Україні неможлива без підозри чи звинувачення, всі через це проходили. Це звинувачення є доказом нашої правоти, символом боротьби нашої політичної сили - руху за справедливість, за деолігархізацію, за закон про імпічмент та інші зміни в країні", - зазначає Сакварелідзе. 

Він повідомив, що його хочуть зробити організатором начебто незаконного перетину кордону групи осіб і звинувачують у порушенні ст.293, ч.2 ст 332, ч.2 ст.342, ч.1 ст.343 кримінального кодексу, які передбачають 5-8 років позбавлення волі. Вже наступного тижня має відбутись перше судове засідання. 

"Процедура така, що вручають звинувачення, через п'ять днів повинні направити справу в суд, де вже призначать перше засідання. Мене хочуть виставити організатором незаконного переходу через кордон групи осіб. За їх логікою я перевів журналістів і інших політиків. В цій великій афері були замішані всі органи влади- вони скликали на Краковець величезну кількість тітушок, організували фальшиве замінування пропускного пункту Шегині і закрили його, а потім хочуть звинуватити Сакварелідзе, що він заважив роботі цього пункту", - каже Сакварелідзе.

Він нагадав, що по цій справі досі сидить за гратами активіст РНС з Івано-Франківська Олександр Бурцев. 

"Він сидить, бо не побоявся дати ляпаса владі, яка зупиняє потяги, забирає громадянство, з мішками на головах депортує людей, зганяє тітушок - і це на фоні того, що в країні безпорядок, бідність. Коли закон перетворюється в зброю безпорядку, супротив стає обов'язком", - зазначив Сакварелідзе.

Давід Сакварелідзе повідомив, що багато керівників партії в областях впродовж останніх днів отримали повістки на допит по начебто "справі Курченка" чи інших справах.

"Порошенко сам не очікував що люди будуть виходити на марші з вимогою закону про імпічмент президента. І він робить спроби залякати людей, адже ми єдина політсила в країні яка хоче справжніх змін", - наголосив політик.