Сакварелідзе назвав акції протесту надпартійним народним рухом

Протестні акції проти чинної злочинної влади не є акціями РУХУ НОВИХ СИЛ та Михайла Саакашвілі, це надпартійний народний рух, який об’єднує простих українців, обманутих владою. 

Про це заявив один з лідерів РНС Давід Сакварелідзе, інформує прес-служба партії РНС.

«Наш протестний рух намагають видати як суто партійний рух і рух Саакашвілі проти Порошенка на гроші Курченка. У Порошенка здали нерви і вчора він здійснив ще одну помилку. Він не ввійде в історію як реформатор чи видатний головнокомандувач, він увійде в історію як несформований президент, який втратив свій шанс. І Саакашвілі тут ні до чого, головне тут те, що Порошенко думає, що буде при владі вічно, а прості люди з цим миритись не хочуть», - зазначив Сакварелідзе. 

Він наголосив, що акції протесту стали надпартійним народним рухом за краще майбутнє.

«Це стало народним рухом, багато обманутих українців, яких обкрадають і в яких забирають майбутнє об’єднуються. Ми повинні довести, що це надпартійний народний рух, тому нас має бути багато. На Марш 18 лютого треба привести своїх друзів, родичів, роздати листівки на ринку, біля метро. Доведемо, що ми самі можемо зібрати фінансування для проведення акції», - заявив політик. 

Давід Сакварелідзе нагадав, що у Києві діють два агітаційні пункти де можна отримати листівки – в офісі партії РУХ НОВИХ СИЛ (пров.Музейний 4) та в наметовому містечку біля Верховної Ради. 

«Нам боляче, принизливо, коли зі щирими людьми чинять так підло. Але ми знали на що йшли, знали, що боротьба за вільну прогресивну країну не буде легкою, і ніхто так просто не здасться і не віддасть людям награбоване. Це боротьба простих людей, їх останній шанс повернути собі країну. Давайте разом йти до цього», - додав він.