Саакашвілі не отримував від ДМС відмови про додатковий захист (ДОКУМЕНТИ)

Лідер РУХУ НОВИХ СИЛ Михайло Саакашвілі заявив, що Державна міграційна служба не відмовляла йому в додатковому захисті.

Про це він заявив на прес-конференції в Києві.

Саакашвілі назвав заяву генпрокурора Юрія Луценка про те, що ДМС відмовила лідеру РНС в задоволенні про додатковий захист.

«Луценко збрехав грубо і безцеремонно про те, що ми не оскаржували в суді заяву про додатковий захист. Це брехня. По-перше, ми не отримували відмови від Міграційної служби всупереч тому, що сказав Луценко», - сказав політик.

Він продемонстрував журналістам лист від Міграційної служби Львівської області за підписом т.в.о. начальника І. Іваночко, де написано: «у разі виявлення Вами наміру бути визнаним особою, яка потребує додаткового захисту, Вам необхідно особисто звернутись до підрозділу по роботі з шукачами захисту територіального органу ДМС за місцем Вашого тимчасового перебування…..».

«Вони надіслали мені документ, де радять продовжити юридичну процедуру в Києві», - пояснив лідер РНС.

Саакашвілі показав також форму, яка б мала бути згідно закону про відмову у наданні додаткового захисту і запевнив що не отримував такий документ.

Лідер РУХУ НОВИХ СИЛ повідомив, що 26 жовтня о 11:00 у Львівському окружному адміністративаному суді відбудеться судове засідання, де він буде оскаржувати бездіяльність Міграційної служби. Скарга до суду була подана адвокатами Михайла Саакашвілі ще кілька тижні тому, після того, як ДМС не надавало жодних відповідей щодо розгляду заяви.

Юрист Ольга Федишина наголосила, що лист ДМС датований 29 вересня, хоча в поштове відділення лист надійшов 20 жовтня! Тобто очевидно, що ДМС просто зробила його "заднім числом".

Також Саакашвілі обурили слова генпрокурора, що нібито лідер РНС привіз в Україну грузинів, з якими хоче здійснити державний переворот.

Саакашвілі також обурився тим, що трьох його колишніх працівників депортували без суду і слідства до Грузії.

«Це нове слово в юриспруденції. Браво, Юра!», - звернувся Саакашвілі до генпрокурора.

Також Саакашвілі підкреслив, що виступ Луценка на Раді реформ був просякнутий ксенофобією.

«Він сказав, що по всій Україні їздять люди на машинах, куплених на гроші Одеської митниці і готують державний переворот. Серйозно? Цих грузинів запросив не я сюди, а привіз їх Порошенко», - заявив Саакашвілі.

«Генпрокурор, щоб довести остаточно своє ксенофобство сказав, що це все підписував начальник апарату Одеської адміністрації грузин. Наскільки я розумію, це Вадим Грузін, він корінний киянин», - сказав лідер РНС.

Він нагадав, що Луценко сидів в тюрмі за неправильне оформлення його водія.

«Він за мого водія хоче зараз мене судити. Один до одного те звинувачення, яке Янукович йому пред’явив. Соромно, товариш Луценко, соромно, що так може виродитись колишній правозахисник. Соромно, що за гроші так може продатися і дегенерувати людина, яка була політв’язнем. Соромно, що тебе Юра, якого я захищав, коли був президентом, осудили за те саме, за що ти звинувачуєш зараз мене», - звернувся Саакашвілі до генпрокурора.

Лідер РНС також підкреслив, що влада дуже боїться протесту, який відбувається під парламентом з 17 жовтня.

«Все прояснилось. Сьогодні вони остаточно сказали, що вони дуже бояться протесту під Радою», - сказав Саакашвілі.

Він зауважив, що під парламентом є різні люди.

«В ці дні я весь час відшивав від себе провокаторів, яких різні люди присилають. В тому числі, я впевнений, пов’язані з владою. Але загальна маса - це люди, які хочуть кращого життя. Це люди, які не задоволені», - підкреслив політик.

Саакашвілі зазначив, що вони чекають виконання вимог, які обіцяв сам Президент Порошенко.

Саакашвілі підкреслив, що влада хоче його екстрадувати, депортувати до грузинського олігарха Іванішвілі, який отримав завдання від Володимира Путіна.

«Проти мене порушили справу тільки після того, як встав тут на Майдані допомагати Луценку і Порошенку. Зараз влада, яку ми всі привели в результаті Майдану, хоче мене екстрадувати по тій справі, яку порушили після Майдану. Ми маємо справу з людьми, які вкрали ідею Майдану», - підкреслив політик.

Саакашвілі запевнив, що приїхав в Україну, ризикуючи усім, щоб захистити народ України.

«Наміри наші мирні і спокійні. Але прошу захисту в народу України. Захисту від Путіна і від людей, які хочуть від мене звільнитись, тому що вважають, що я загрожую їх клептократії, корупції, свавіллю. Я буду до кінця боротися тут, або куди б мене не викинули», - підсумував політик.