Саакашвілі: «Жителі Сміли мають взяти владу в свої руки, щоб нарешті отримати опалення»

Жителів міста Сміла на Черкащині залишили сам на сам з їх проблемами – у місті не працюють дитсадки та школи через відсутність тепла, люди просто замерзають в квартирах. Містяни повинні не бути пасивними і взяти владу в свої руки, щоб вирішити цю проблему. 

Про це заявив лідер партії РУХ НОВИХ СИЛ Михайло Саакашвілі сьогодні під час зустрічі з мешканцями міста, повідомляє прес-служба партії. 

«Є місцева компанія Фірташа, якій люди платять гроші за тепло, попри низькі доходи, попри те, що тут багато пенсіонерів – гроші заплатили. «По дорозі» ці гроші вкрали, зняли одного мера, призначили в.о. БПП-шника і не включають людям опалення. Люди спробували зняти цього в.о. мера Федоренка, подали до суду, але з Києва подзвонили і суд перенесли десь на місяць. Губернатору подзвонили і сказали не допустити зняття мера, а БПП вмили руку і заднім числом виключили цього мера з партії», - заявив Саакашвілі. 

Сьогодні на сесії мали розглянути подання щодо зняття Федоренка з посади в.о. міського голови, але наразі не вистачає депутатів для кворуму. 

«Ми ловимо депутатів по квартирам, щоб привести сюди і відбулась сесія. Через відсутність опалення більшість дитсадків не працює, школи не працюють, люди замерзають вдома. В цей час у кабінеті місцевої влади – 26 градусів тепла, бо в них стоять обігрівачі», - обурився політик.  

За його словами, Гройман і Порошенко в курсі цієї ситуації, але не можуть піти проти Фірташа, адже з ним вони ділять гроші. Люди повинні взяти владу в свої руки, щоб вирішити проблему. 

«Люди опинились сам на сам з своїми проблемами, місцева влада їх кинула, в.о. мера раптово захворів і пішов на лікарняний. Люди повинні взяти владу в свої руки, ми звернемось в Київ, звернемось до центральної влади, вони мусять нас почути. Вони розраховують на пасивність людей, і я радий, що сьогодні зібралось так багато людей. Для влади домовленості з Фірташем набагато важливіші, ніж ці люди, пенсіонери, діти, які мерзнуть», - запевнив Саакашвілі.