Саакашвілі: Згідно з офіційними документами ДПС прикордонники мали негайно евакуювати людей в Шегинях (ДОКУМЕНТИ)

Офіційні документи Державної прикордонної служби, які були надані як докази в суді, містять вказівку негайно евакуювати людей в разі загрози вибуху. 

Про це заявив лідер РУХУ НОВИХ СИЛ Михайло Саакашвілі у своєму Facebook.

«Якщо багато брехати - заплутаєшся у власній брехні. Банкова, здається, вже…», - констатував політик.

За словами Саакашвілі, влада істерично приховує всі документи, що стосуються його справи, і називає їх держтаємницею.

«Донині я не бачив ані указу про скасування мого громадянства, ані протоколу засідання комісії, яка розглядала це запитання. Але в суді Банкової проти українця Саакашвілі стосовно "незаконного" перетину кордону, обвинувачення зобов'язане надавати докази. І вони їх надали», - зазначив він.

Саакашвілі підкреслив, що всі докази доводять його правоту і невинність.

«У документі ДПС, який офіційно нам надали, чорним по білому написано - "В разі загрози вибуху людей слід негайно евакуювати!"

Евакуювати людей - було святим обов'язком Прикордонної служби», - заявив Михайло Саакашвілі.

Він додав, що фактично черговим політичним рішенням з Банкової, силами і засобами ДПСУ, був створений черговий котел - «ШЕНГІНСЬКІЙ». І, якби там насправді була вибухівка, то трагедія стала б черговим Іловайськом і Дебальцево.

Лідер РНС переконаний, що всі військові, які всупереч Конституції України, Статуту, совісті і здоровому глузду виконують ТАКІ накази, повинні нести покарання відповідно до чинного законодавства України та міжнародних законів.

«Так от, у мене питання: ви хочете судити військового капелана з Херсона, героїв війни і Майдану з Харкова і Львова, яких ви незаконно затримували весь тиждень, ви хочете судити в тому числі мене, за те, що українці діяли згідно із законом всупереч незаконним наказам ваших генералів!?», - запитав він.

«Панове бариги і їх посіпаки, ви остаточно забрехалися! Закон в Україні один, переписати його під себе не вийде! Немає і не буде злочинів у діях, які вам незручні! А народ - зовсім не такі дурні, як ви думаєте! Вся ваша брехня шита білими нитками і все це розуміють!

Інструкції щодо дій прикордонників в разі загрози вибуху додаються», - підкреслив Саакашвілі.

Нагадаємо, Михайло Саакашвілі, народні депутати, журналісти та активісти потрапили в Україну через пункт пропуску «Шегині» 10 вересня. В РНС стверджують, що відбулась евакуація людей в умовах надзвичайної ситуації – загрози вибуху.