Саакашвілі заявив, що збирає вимоги людей по всій Україні, щоб озвучити їх на акції 17 жовтня (ВІДЕО)

РУХ НОВИХ СИЛ підтримає акцію 17 жовтня в Києві, під час якої українці висловлять свої вимоги до влади. 

Про це заявив лідер РУХУ НОВИХ СИЛ Михайло Саакашвілі в ефірі телеканалу Newsone.

«Сьогодні я завітав в Київ на один день. Завтра я їду до Дніпра, там буде велика акція. Потім я об’їду всю Україну. Я буду базуватись в Холодному Яру, дуже важливому історичному місці для України, там у нас буде маленький табір туристично-політичний», - розповів Саакашвілі про свої плани.

За його словами, під час поїздки він буде збирати усі вимоги людей до влади.

Він заявив, що РУХ НОВИХ СИЛ підтримує акцію громадський активістів, яка запланована на 17 жовтня в Києві.

Саакашвілі повідомив, що під час цієї акції будуть озвучені наступні вимоги: створення антикорупційного суду, ухвалення закону про імпічмент Президента, скасування недоторканості депутатів, нове виборче законодавство.

«Ми будемо разом з цими людьми пред’являти ці вимоги владі», - підкреслив лідер РУХУ НОВИХ СИЛ.

Він додав, що буде шукати людей, які здатні зробити ефективні зміни в державі.

«І паралельно я буду шукати, селекціонувати цих 300 людей, які мають змінити цю Верховну Раду, створити парламентську більшість. Це буде 300 спартанців, які підпишуть угоду з українським народом, що вони йдуть тільки на одну каденцію, на один термін, змінять ці закони, проведуть ці реформи, а потім підуть додому, чи до бізнесу, чи до історії, але не будуть залишатись в політиці» - розповів Саакашвілі.

Нагадаємо, 19 вересня Михайло Саакашвілі разом з адвокатами та народними депутатами звернулись до Адміністрації Президента з вимогою надати усі документи, які стосуються позбавлення його українського громадянства.