Саакашвілі заявив, що подає в суд на заступника Генпрокура Єніна за наклеп

Михайло Саакашвілі подає скаргу в суд за наклепи заступника генпрокурора Євгена Єніна щодо нібито частково визнання ним вини у справі грошей Курченка, інформує прес-служба партії «РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі». 

Сьогодні, 6 лютого, в коментарі інформагенції «Українські новини», заступник генерального прокурора Євген Єнін надав неправдиву інформацію про те, що Михайло Саакашвілі, у рамках слідчих та процесуальних дій, нібито дав свідчення, які вважаються такими, що частково доводять визнання ним вини і нібито не спростував факт розмови з Курченком під час свого допиту.

Михайло Саакашвілі офіційно заявляє, що дана інформація Єніна є суб’єктивними неправдивими висновками заступника генпрокурора і не відповідає протоколам допитів та офіційним поясненням з боку Михайла Саакашвілі: 

 «На цього мерзотника я сьогодні ж подаю до суду за наклеп! На яких дурнів розрахована ця брехня, адже є всі протоколи допитів, їх легко перевірити ще раз і переконатися, що вони, як завжди, нахабно брешуть», - заявив Михайло Саакашвілі.

«Єнін не є процесуальним керівником і слідчим в даній кримінальній справі і не має права підміняючи суд, робити подібні заяви і подібні висновки. А також, не має права розголошувати матеріали та хід досудового слідства. Михайло Саакашвілі має намір подати скаргу до суду на дії заступника генпрокурора в рамках статті 303 Кримінально-процесуального кодексу України», - прокоментував дезінформацію від замгенпрокурора адвокат Михайла Саакашвілі Руслан Чорнолуцький.