Саакашвілі заявив, що не порушував закон і пройде всі необхідні юридичні процедури (ВІДЕО)

Лідер РУХУ НОВИХ СИЛ Михайло Саакашвілі заявив, що не порушував закон і готовий пройти усі необхідні процедури. 

Про це він заявив біля готелю «Леополіс» у Львові, куди зранку 12 вересня прийшли представники Прикордонної служби з метою вручити йому протокол про адміністративне правопорушення під час перетину кордону.

«Я готовий пройти всі процедури. Немає ніяких обставин, що ми порушили чи колись намагались порушити закон», - заявив Саакашвілі.


«Ми з самого початку, з першої хвилини, коли проти мене було прийнято абсолютно незаконне рішення про позбавлення мене українського громадянства , дотримались всіх юридичних процедур щоденно, щохвилинно», - підкреслив лідер РНС.

Саакашвілі додав, що у нього є дуже велика повага до кожного прикордонника України.

«Мені дуже неприємно, коли вчора і позавчора по різним ЗМІ брехливі бариги повели пропаганду про якийсь там прорив, порушення кордону, порівняли це з Донбасом. Вони тримають громадян України за дурнів, за бидло. Але ми знаємо,що ми люди не дурні», - обурився політик.

Він пригадав, що сам був колись прикордонником на західному кордоні тоді ще радянської Української республіки.

«З того часу у мене збереглись дуже гарні стосунки з багатьма офіцерами, і деякі з них ще служать в прикордонних військах. У мене є велика повага до працівників поліції, до всіх наших військових, до інших пересічних представників правоохоронних органів. При цьому у мене немає ніякої поваги до їхніх керівників, тому що вони злодії і крадії», - підкреслив Саакашвілі.

«Брехлива пропаганда Порошенка і всіх посадовців, які разом з ним намагаються врятувати своє злодійське існування, не змінить мою позиції. І я думаю, що людей вони не зможуть ввести в оману», - додав політик.

Саакашвлі підкреслив, що всі його дії будуть прозорими, як було з першої хвилини, коли він ступив на українську землю і в нього відмовились взяти паспорт та перевірити документи.

«Вони намагаються говорити про порушення закону з нашого боку. Ми будемо говорити і показувати про порушення закону з боку керівників прикордонної служби по прямому наказу Порошекна, Авакова і і інших, які не поважать ні закон, ні Конституцію, ні міжнародне право, ні український народ», - заявив Саакашвілі.

Народний депутат Юрій Дерев’янко заявив, що процедура буда здійснюватись публічно і він здійснюватиме депутатській контроль за дотриманням законів.

«До цього часу з паном Саакашвілі не вчинялись ніякі дії, ніякі правоохоронні органи, ніякі інші посадові особи не мали ніякого контакту», - підкреслив Дерев’янко.

Поруч з Саакашвілі присутні також його адвокати, які заявили, що не знають скільки може зайняти процедура оформлення протоколу.

Нагадаємо, представники Державної прикордонної служби та Національної поліції 12 вересня о 7 ранку прийшли до львівського готелю, де зупинився лідер РУХУ НОВИХ СИЛ Михайло Саакашвілі, для того, щоб вручити йому протокол про адміністративне правопорушення під час перетину кордону 10 вересня.