Саакашвілі заявив, що Банкова робить усе, щоб прискорити його видворення з України

Влада настільки боїться Саакашвілі, що не хоче його бачити навіть в українській тюрмі і робить усе, аби прискорити його видворення з України.

Про це заявив лідер партії «РУХ НОВИХ СИЛ» перед початком розгляду в Київському апеляційному адміністративному суді апеляції ДМС на рішення суду першої інстанції щодо надання йому додаткового захисту, повідомляє прес-служба партії.

Саакашвілі заявив, що цей суд – пряма вказівка Банкової. Захисники Саакашвілі повідомили, що подають заяву про відвід суддів Київського апеляційного адмінсуду.

«Порошенко повернувся з Мальдів і спитав як справа з апеляцією по Саакашвілі. Це прецедент в юридичній практиці. Ми програли скаргу, вони виграли, коли хтось виграє він не оскаржує свою перемогу. Щоб прискорити процес, Банкова сказала подавати апеляцію. Для них закони не писані. Видворення Саакашвілі з України – це найкращий подарунок Путіну», - заявив Саакашвілі.

Михайло Саакашвілі наголосив, що Порошенко позбавив його громадянства, бо він хотів діяти в інтересах людей, а не ОЗГ при владі.

«Вони дали мені громадянство і хотіли зробити на мені піар, коли зрозуміли, що я в цьому їм не сприятиму, а діятиму в інтересах людей, вони позбавили мене громадянства. Потім я повертався в Україну, вони влаштували цирк на українсько-польському кордоні, щоб тільки мене не пустити. Я все одно повернувся, і порохоботські канали почати говорити, що я прорвав кордон і порушив священість українських кордонів. В кінці грудня Порошенко приїхав в Жуляни, зайшов з чорного входу з паспортом на інше ім’я, не проходячи контроль сів в літак і полетів на Мальдіви. Хочу спитати продажних порохоботів, хто порушив священність українських кордонів?? Я чи Порошенко?», - акцентував Саакашвілі.

Він привітав присутніх з 100-річчям УНР і Днем Соборності та додав: «Згідно з указом УНР, ті хто проживають в Україні мають право на громадянство. Вони не хочуть мене бачити навіть в українській тюрмі, відкладають постійно суди. Мене за півтора місяці допитали всього 1 раз і задавали політичні питання. Я звернувся в суд, щоб відновити своє громадянство, але цей суд відкладається. Мене можуть депортувати до того як цей суд відбудеться», - зазначив Саакашвілі.

Лідер РНС запевнив, пропри будь-яке рішення сьогоднішньго суду, він продовжуватиме боротьбу.

«Навіть якщо буде прийнято злочинне рішення, ми будем продовжувати боротьбу через суди, будем змінювати систему, позбуватись ОЗГ, ніхто не втече від відповідальності і порядок таки настане», - заявив Саакашвілі.

Нагадаємо, 3 січня суддя Окружний адмінсуд відмовив у задоволенні позову, поданого Саакашвілі, і виніс рішення на користь Управління міграційної служби Київської області. Саакашвілі було відмовлено в оформленні документів для отримання статусу особи, що потребує додаткового захисту в Україні. Проте, міграційна служба, першою подала апеляцію на рішення винесене на її користь - 11 січня вона була вже направлена до Київського Апеляційного адміністративного суду. У такий спосіб Михайло Саакашвілі втратив можливість подання апеляції.