Саакашвілі заявив про намагання влади зірвати Марш за майбутнє 4 лютого (ВІДЕО)

Луценко дає злочинні накази проводити обшуки в активістів РНС, викликати на допити та залякувати людей в регіонах для того, щоб вони не підтримували Саакашвілі не виходили на Марш за майбутнє в неділю 4 лютого. 

Про це повідомив лідер партії «РУХ НОВИХ СИЛ» Михайло Саакашвілі в ефіру телеканалу NewsOne. 

Саакашвілі нагадав, що сьогодні в 6 ранку в домі батьків та бабусі активістки РНС, кандидата політичних наук Катерини Петренко провели обшуки працівники СБУ. 

«До 80-літньої пенсіонерки додому і вилучили брошуру на підтримку РНС, більше нічого не знайшли. Потім прийшли до батьків Каті - мама викладає в університеті, а батько інженер, 30 людей виламали двері і забрали у них 7 тисяч доларів, кровно зароблених за всі роки, також забрали старий комп’ютер мами, де були її лекції. Луценко говорить про середній клас. Ця сім’я і є середнім класом і у них всього було 7000 доларів. На відпочинок на Сейшелах Луценко витратив стільки грошей, скільки педагог заробляє за 14-15 років. І тепер він дає указ прийти до такого педагога і забрати чесно зароблені гроші», - обурився Саакашвілі. 

«Пам’ятаю як до мене додому заламлювали в 7 ранку, уявляю як себе почувала ця сім’я», - додав він. 

Також Саакашвілі повідомив, що у Дніпрі, активістку Олену Чехову викликали на допит щодо коштів РУХУ НОВИХ СИЛ, а керівника обласного осередку перехопили на вулиці та допитують в СБУ. Політик наголосив, що таким чином влада намагається залякати людей, щоб вони не підтримували РУХ НОВИХ СИЛ та не виходили на Марш 4 лютого, основною вимогою якого є відставка Порошенка. 

«Вони думають нас налякати таким чином. СБУшників, які так чинили за Януковича ніхто не покарав, і зараз прийшли колишні «риги», які прикриваючись прапорами та вишиванкам роблять те саме. Вони сходять з розуму, на Хрещатику виставили конструкції з прапорами, Порошенко прикривається прапорами бо боїться нашої акції 4 лютого. Цинізм зашкалює, але це цинізм слабаків, і ми повинні цих слабаків дотиснути піти у відставку і нести відповідальність за свої вчинки», - наголосив Саакашвілі. 

Нагадаємо, цієї неділі, 4 лютого о 12 год відбудеться Марш за майбутнє. Основна вимога мітингувальників – відставка Порошенка, а також вибори нового парламенту та формування нового Уряду. Активісти попрямують з парку Тараса Шевченка до Майдану Незалежності, де проведуть народне віче. За колоною людей з парку до Майдану вирушить «автомарш».