Саакашвілі заявив про хвилю акцій прямої дії та «праймеріз» для обрання кандидата в Президенти

Протестний рух має переходити до акцій прямої дії, акції народного гніву, де люди у всіх містах пікетуватимуть прокурорів, суддів та інших корупціонерів. А ближчим часом відбудеться народний «праймеріз» для обрання альтернативного кандидата в Президенти від нових сил. 

Про це заявив лідер РУХУ НОВИХ СИЛ Михайло Саакашвілі перед тисячами мітингувальників у прямому включенні на Майдані Незалежності. 

Саакашвілі висловив вдячність людям, які відважно почали розбирати конструкції на Майдані, зведені за вказівкою АП. 

«Ми повернули Майдан, повернемо Крим. Сьогодні той день, коли ми ще раз говоримо, що путінська система в Україні не пройде. Те, що ми бачили вчора – це прояви баричного режиму», - зазначив він. 

Він повідомив про подальші плани – це акції прямої дії у всіх містах та селах України. 

 «Я вважаю, що ми повинні в першу чергу перейти до акцій прямої дії, акції народного гніву, де ми будемо показувати всім прокурорам, суддям, місцевим корупціонерам, що в них нічого не вийде. Ми будемо робити це мирно, наполегливо, у всіх містах. Ми маємо зорганізуватись в групи, які будуть їм нагадувати, що їх час вже збіг», - розповів Саакашвілі.

По-друге, за словами лідера РНС, необхідно провести народний «праймеріз». 

«Нам нав’язують одні і ті ж прізвища так званих опозиціонерів. Ми маємо сказати,що не будемо приймати ці прізвище, ні Порошенка, ні нав’язану ним альтернативу. Ми маємо самі створити альтернативу, висунути цю альтернативу і сказати, що ми відмовляємось від теперішньої влади і тієї, яку нам нав’яжуть. Ми будемо висувати молодих, освічених, розумних людей. У нас є позитивна програма, конкретні кроки розписані по тижнях, по днях. Україна буде дуже швидко розвиватись, позбудеться пережитків минулого дуже швидко. Ми швидко витягнемо її з болота», - запевнив політик. 

«Дякую всім, хто в такий холод на Майдан, дякую людям, які наважились розібрати конструкції Порошенка. Правда на нашій стороні і ми обов’язково переможемо», - додав Саакашвілі.