Саакашвілі запропонував нардепам і прихильникам їхати в Україну на «Інтерсіті», щоб уникнути провокацій (ВІДЕО)

Лідер РУХУ НОВИХ СИЛ Михайло Саакашвілі запропонував нардепам, журналістам і своїм прихильникам їхати в Україну на «Інтерсіті», щоб уникнути провокацій. 

Про це він заявив на брифінгу в Перемишлі.

З його словами, біля кордону з Польщею у Краковці зібралось багато людей, небайдужих українських громадян, які прийшли підтримати ідею, щоб в країні не було свавілля.

«Але там є й тітушки, там є і озброєні тітушки. Там є плани провокацій, які були оголошені різними посіпаками і підлабузниками Адміністрації Президента, чи Авакова чи інших українських діячів», - заявив лідер РНС.

«Щоб уникнути провокацій, ми всі порадились і вирішили, що ми можемо поїхати зараз на «Інтерсіті». Якщо ви згодні – ми організуємо, щоб всі потрапили на потяг і всі разом поїхали і так перетинати кордон», - запропонував Саакашвілі.

Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко, яка присутня поруч з Саакашвілі, заявила, що 26 років незалежності український народ бореться за право бути європейським народом та вільною нацією.

«І сьогодні після двох революцій, я мушу констатувати, що, на жаль, в Україні продовжує існувати корумпована диктатура. На жаль, прізвище Президента помінялось, але не помінялась сутність того щоб він робить», - заявила лідер «Батьківщини».

«Те, що відбулось з Саакашвілі, його позбавили єдиного громадянства, права стати ногою на рідну землю, там де він навчався, так само поводяться з усіма українцями», - обурилась Тимошенко.

Європарламентар з Польщі Яцек Еміль Саріуш-Вольський, який також підтримав Саакашвілі, заявив що у важкий час він поруч з Саакашвілі, так само як в серпні 2008 року, коли Росія вторглась в Грузію.

Поруч з Саакашвілі перебувають народний депутат Юрій Дерев’янко, лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко, народні депутати Віктор Чумак та Дмитро Добродомов, Маркіян Лубківський та інші.

Також з Саакашвілі їде його 11-річний син. Він повідомив журналістам, що це було його особисте рішення їхати разом з батьком.

Раніше автоколона з 9 автомобілів із журналістами та нардепами приїхала в Польщу, щоб зустрітись з Саакашвілі.

Тим часом біля пункту пропуску Краковець продовжується мітинг прихильників лідера РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі, які очікують його повернення.