Саакашвілі запевнив, що його голос для сфабрикованих записів могли взяти з будь-яких ресурсів

Голос лідера партії «РУХ НОВИХ СИЛ» Михайло Саакашвілі могли взяти з будь-яких ресурсів та використовувати в різних ракурсах, інформує прес-служба партії «РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі».

Про це лідер РНС заявив в ефірі телеканалу NewsOne. 

Сьогодні прес-секретар генпрокурора України Лариса Сарган повідомила, що експертиза СБУ підтвердила справжність голосів Саакашвілі і Курченка на аудіозаписах. 

«Хто взагалі сказав, що вони можуть використовувати мій голос? Тоді експертиза вже й не потрібна. Вони захотіли взяти мій голос. Мій голос, як і голос будь-якої людини вони можуть використовувати в різних ракурсах», - прокоментував політик. 

Він відзначив, що все це робиться для того, щоб сфальсифікованою проти нього справою дискредитувати його в очах українців. 

«Питання в тому, що я порушив? Зібрання людей це не порушення. У них немає справи, а є дике бажання позбавитись від мене. Що б вони зараз не робили, вони не змусять людей повірити в цю клоунаду. Соціологічні дослідження показують який великий відсоток людей їм не вірить. Порошенко не зможе заткнути мене, шантажувати, залякати. Варто глянути які люди мене підтримують, а які його захищають. Його захищають олігархи, а мене підтримує світова спільнота», - зазначив Саакашвілі.