Саакашвілі запевнив, що акції протесту в Україні продовжуватимуться навіть без його присутності

Лідер партії «РУХ НОВИХ СИЛ» Михайло Саакашвілі закликав українців не здаватись, адже ця влада боїться народ та запевнив, що мирні акції протесту за зміну чинної влади продовжуватимуться, інформує прес-служба партії «РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі». 

Саакашвілі нагадав, як його сьогодні незаконно викрали і депортували в Польщу.

«Мені скрутили руки, закрили очі, посадили у вертоліт, який довго літав над Києвом. Потім він приземлився в Борисполі і там мене посадили в приватний літак. У Польщі мене зустріли депутати польського Сейму, поцікавились чи до мене застосовувались сила. Зараз я в Варшаві під захистом Польщі» - каже політик. 

«Проти мене порушили надуману кримінальну справу. Якщо вони заявляють, що я агент ФСБ, що я затіяв державний переворот, то треба було мене тут судити. Вони пришили мені справу, яка розвалилась. Три дні тому намагались викрасти з готелю Феєрмонт і всі правоохоронні органи брехали, що вони це не робили. Вони постійно брешуть», - додав лідер РНС.

Саакашвілі повідомив, що завтра зранку зустрінеться з журналістами у Варшаві і розповість про подальші плани та запевнив, що акції протесту в Україні продовжуватимуться навіть без його присутності.

«Я оголошу про свої плани завтра офіційно пресі. Але я вже зараз заявляю, що їм скоро прийде кінець. Такий боязливий, підлий барига не може керувати країною. Всі люди навколо нього – це злочинці, які просто обкрадають країну. Але нам не треба їх боятись, сьогодні вони вкотре показали, що бояться мене, бояться нас всіх коли ми разом. Вони намагаються зірвати наш Марш 18 лютого, бо бояться. Ми не будемо змінювати свої плани, ми на правильному шляху, і не будемо з нього звертати. Вони слабкі, і ми з ними розберемось. Я в цьому допоможу будучи тут. Ми його відправимо в українську тюрму», - запевнив Саакашвілі.

Михайло Саакашвілі звернувся до активістів, які зараз мітингують під АПУ та всіх українців: «Я дуже всіх люблю, поважаю, вдячний, що ви всі сильні і продовжуєте стояти на своєму. У нас все вийде і у нас буде успіх та перемога. В українського народу велике майбутнє»