Саакашвілі закликав виходити завтра на Майдан Незалежності за відставку Порошенка

У Словаччині уряд пішов у відставку після того, як на вулиці вийшли люди проти корупції. В Україні корупція набагато більша ніж в Словаччині, але в Україні більша і народна енергія. Тому завтра о 12 год необхідно вийти на Майдан незалежності і змусити корупційну владу піти. 

Про це заявив лідер РУХУ НОВИХ СИЛ Михайло Саакашвілі у відеозверненні на свої сторінці у Фейсбук.

Саакашвілі зазначив, що завтра відбудеться мирний Марш за відставку Порошенка та те, щоб ОЗГ відійшла від влади.

«Часто питають, що дають ці Марші? Якби ці Марші нічого не давали, влада б їх так не боялась. На минулому Марші вони перекрили всі станції метро, заставили Хрещатик «йолками». Вони забарикадували Майдан і цього разу. Якби вони не боялись мирного Маршу, вони б не викинули мене з країни, вони б не поширювали надруковані проти мене газети. Вони витрачають величезну кількість грошей і створили в АП спеціальний штаб проти Маршів», - наголосив політик.

Він нагадав, що кілька днів тому, коли в Словачинні на вулиці вийшли люди і у відставку пішов уряд з прем’єр-міністром.

«Там маси людей вийшли проти корупції в країні. В Україні корупції набагато більше ніж в Словаччині, але і набагато більше народної енергії. Ми досягнемо своїх цілей, Україна стане найбільш розвиненою країною в Європі, ми повинні запропонувати альтернативу тому, що нам пропонує Порошенко і ще кілька людей. Ми повинні назвати народного кандидати в Президенти. На цих Маршах по всій Україні ми роздамо анкети, де сам народ буде обирати нового кандидата, який відрізнятиметься від попередньої еліти. Буде холодно, але ми маємо знайти півгодини, бо вирішується майбутнє України. Ми маємо показати, що нас багато, ми мирні, але дуже рішучі», - відзначив Саакашвілі.