Саакашвілі закликав українців збиратись під ВРУ та мирно змусити злочинну владу піти геть

Михайло Саакашвілі закликав українців збиратись на площі під Верховною Радою та мирно змусити цю владу корупціонерів, олігархів і бариг піти геть. 

Про це заявив лідер партії РУХ НОВИХ СИЛ під Верховною Радою, де вже зібралось кілька тисяч українців.

«Сьогодні зранку СБУ, яке перетворилось на ФСБ організувало провокацію разом зі зрадником Революції Гідності Луценко, у них є домовленості з Путіном і грузинським олігархом Іванішвілі, щоб відправити мене в грузинську тюрму і позбутись мене – голосу, який відкрито говорить, що вони бариги.Я звинувачую СБУ і Луценко в провокаціях, підтасовках фактів, фейковій інформації», -0 зазначив Саакашвілі. - Вони зробили брудну провокацію і помилились, Україна не Росія і Порошенко ніколи не стане Путіним, бо український народ цього не дозволить. ОЗГ захопила владу, шантажує, збирає компромати, викрадає людей, через Медведчука і Ахметова домовляється з Путіним, щоб далі тримати народ в злиднях. Вони звинув нас в організації злочинного угрупування, та у наших намірах ніколи не було нічого злочинного!».

Лідер РНС наголосив, що весь час впродовж останніх двох місяців мирних акцій влада організовувала провокації.

«Вони весь час влаштовували провокації, але ми не піддавались, бо нас ставало все більше. В цю неділю ми провели Марш, який показав, що народ України буде боротись до кінця. Через це вони прискорили процес, вчора затримали активістів, відкрили кримінальну справу проти «Центру вільної економіки імені Bendukidze».Порошенко наказав збирати компромат на мене і інших засновників центру. Мене звинувачують в зв’язку з Росією. На пострадянському просторі немає більшого ворога Путіна ніж я! Їх цинізму немає меж», - заявив Саакашвіліл.

Він закликав українців збиратись на площі під Верховною Радою та мирно позбавити країну від влади злочинців.

«Народу України зобов’язаний зібратись і заставити парламент прибрати ОЗГ при владі на чолі з Порошенко. Закликаю українців: досить Порошtyre, Кононtyre, Луценку та іншим займати посади, ми повинні сьогодні зібратись і мирно сказати парламенту «Досить!Банду геть! Імпічмент!». Сьогодні я бачив героїзм українців, я бачив обличчя звчайних людей, киян, я чув як СБУ в машині зі мною обзивали Порошенка баригою і казали, що їх заставляють виконувати накази. Приходьте на площу біля Верховної Ради і скажем бандитам, що народ України змучився, заставимо їх піти мирно. Президентом має бути справжній українець, який любить країні і не буде її грабувати! Президентом має бути справжній українець, який любить країну і не буде її грабувати!», - закликав Саакашвілі.

Він також звернувся до правоохоронців: «Не смійте палець піднімати на народ, народ не пробачить! Не піднімайте руку на ваших батьків! Приберіть цю машину і не смійте захищати бариг, злочинців, вони вас принижують! Я знаю, що ви патріоти», - звернувся лідер РНС.

До активістів під ВРУ приєдналась Член Європарламенту з Великої Британії Джейн Коллінс, щоб стати на захист прав людини.

«Ви можете уявити в якому жаху я була, коли побачила, що тут порушуються права людини, права Саакашвілі знищують, їх принизили. Те, що відбулось сьогодні – це ваша перемога, перемога свободи слова і прав людини. Є загроза, що його права і далі будуть порушуватись і це буде ганьба для української демократії. Я переконана, що Саакашвілі буде боротись, що він переможе, і Україна стане повноправним членом європейської спільноти і Європейського Союзу», - зазначила вона.