Саакашвілі закликав Ситника активізуватись і висунути обвинувачення проти головних корупціонерів країни

Ситник має якнайшвидше висунути обвинувачення головним корупціонерам країни, якщо він не посадить їх, то за грати кинуть його, чесну людину та справжнього патріота. 

Про це заявив лідер РУХУ НОВИХ СИЛ Михайло Саакашвілі у ефірі Newsone, повідомляє прес-служба РНС.

Саакашвілі зазначив, що керівник Спеціальної антикорупційної прокуратури Назар Холодницький продався Порошенку та гальмував справи НАБУ. 

«Холодницький продався з самого початку, на це й був розрахунок коли його призначали. Коли появився Ситник – людина, яка відмовилась брати від Порошенка гроші в конверті, а Порошенко дає гроші в конверті всім – міністрам, віце-прем’єрам, членам Парламенту тощо. Він став грати незалежно, тому й поставили Холодницького, який всіляко гальмував справи Ситника», - зазначив Саакашвілі.   

«Холодницькому хочеться почестей. Він став віце-президентом Федерації футболу в Україні. Яке відношення має Холодницький до футболу? Він з рук Порошенка отримав генерала юстиції. Якщо ти призначений аби розслідувати дії влади ти не можеш з рук цієї влади отримувати почесті. Жодного сумніву немає, що Холодницький «продажна шкура»», - додав він. 

Саакашвілі заявив, що в порівнянні з Луценком, Холодницький – корупціонер-початківець. 

«Інша історія те, що цим займається Луценко. Луценко і його дружина третього тисячоліття – це справжні бандити, у них неймовірні статки, 30-40 квартир. Коли я був президентом ми з дружиною не заволоділи навіть сотою частиною того, що має жінка третього тисячоліття. Ці люди взагалі не можуть навіть говорити про боротьбу з корупцією, їх треба посадити. На їх фоні Холодницький корупціонер-початківець», - заявив лідер РНС. 

Він закликав Артема Ситника активізуватись та висунути обвинувачення проти головних корупціонерів України. 

«Зараз три місяці будуть скидати Холодницького, потім три місяці обирати нового голову САП. На місці Ситника, я б вже зараз вийшов і висунув обвинувачення Кононенку, Авакову, Луценку, всім бандитам довкола Порошенка. Я б висунув ці обвинувачення не залежно від антикорупційної прокуратури, антикорупційного суду. Ситник повинен розуміти, якщо він не посадить їх, то вони посадять його. Якщо Порошенко, не дай Бог, переобереться на другий термін першим за грати піде Ситник. Це процес виживання України, або зараз прикривають годівницю корупції, або ця годівниця закопає під землю весь народ. Зараз якраз момент для Ситника, щоб активізуватись», - наголосив Саакашвілі.