Саакашвілі закликав правоохоронців розслідувати вбивства Гонгадзе та Ноздровської

Усі сили правоохоронної системи спрямовані на сфабриковані проти Саакашвілі справи, в цей час в країні не розслідуються вбивства Гонгадзе, Ноздровської та розстріли на Майдані.

Про це заявив лідер партії "РУХ НОВИХ СИЛ" Михайло Саакашвілі, який сьогодні прибув на допит до СБУ. 

"Мене допитують всі кому не лінь за наказом Банкової. А в Україні не розслідується убивство Гонгадзе, отруєння та спроба вбивства Ющенка, розстріли на Майдані.

При владі є злочинці, які не зацікавленні в цьому. Вся система правоохоронна займається Саакашвілі. 

Ми живемо в тотальній несправедливості, де злочинці при владі прикривають інших злочинців",- зазначив Саакашвілі. 

Він відзначив, що має досвід успішних реформ у Грузії, і в Україні він для того, щоб допомогти позбавитись від корупції та олігархів. 

Саакашвілі звернувся до українців: "Вас розводять, над вами знущаються, вони тягнуть час, щоб продовжувати перебувати при владі і грабувати людей. Я ходжу на допити, підписую папери, зявляюсь на судах, замість того, щоб займатись політичною діяльністю, ми втрачаєм час, займаємось бозна-чим".

Михайло Саакашвілі також закликав домагатись справедливого розслідування вбивства правозахисниці Ірини Ноздровської.

"Вони хочуть поспіхом щось розслідувати і сказали, що все вже розкрито. У мене немає довіри до слідства. Я готовий співпрацювати з громадським комітетом, щоб довести цю справу до кінця. Ми повинні її захистити хоча б після смерті"- заявив Саакашвілі.