Саакашвілі закликав інші сили не проводити окремі заходи в день проведення Маршу за відставку Порошенка 18 березня

Лідер партії «РУХ НОВИХ СИЛ» Михайло Саакашвілі закликав інші сили не йти проти власного народу та не проводити окремі заходи під час проведення Маршу за відставку Порошенка 18 березня.

Про це він заявив на свої сторінці у соцмережі Фейсбук, повідомляє прес-служба партії «РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі».

«Ми оголосили наш Всеукраїнський Марш на 18 березня, але влада буде пробувати протидіяти - ініціюючи одночасні акції в цей день в цьому ж місці, від різних громадських чи політичних об‘єднань, чи загромаджувати знову Майдан різними конструкціями», - повідомив Саакашвілі.

Він звернувся до усіх демократичних опозиційних сил та громадських організацій продемострувати єдність та разом вийти проти режиму Порошенка.

«Застерігаємо тих, хто хоче підіграти Порошенку не брати участі у брудних іграх влади, проводячи окремі заходи в цей же час у тому ж місці - не йти проти власного народу. Водночас ми підтримуємо будь-які акції громадянського протесту і спротиву режиму Порошенка», - додав Саакашвілі.