Саакашвілі: За дослідженнями американців, зараз РУХ НОВИХ СИЛ з легкістю проходить в Парламент

Згідно з американськими дослідженнями, рейтинг РУХУ НОВИХ СИЛ зараз дозволяє партії пройти в Парламент, і це без присутності лідера Михайла Саакашвілі в Україні. 

Про це повідомив лідер РУХУ НОВИХ СИЛ, інформує прес-служба партії.  

«За дослідженнями американців, моя партія РУХ НОВИХ СИЛ спокійно перетинає 5% бар‘єр і проходить в Парламент. І це без грошей і доступу до центральних ЗМІ! Я - один з лідерів руху проти клептократії по всьому пострадянському просто, особливо в Україні та Грузії. І я вже бачу результати цього», - зазначив Саакашвілі. 

Він зауважив, що представник об‘єднаної опозиції Григол Вашадзе за попередніми підрахунками виходить на перше місце в другому турі президентських виборів в Грузії. 

«Це велика перемога грузинського народу, грузинської демократії над олігархією, над відсутністю надій, над цинізмом. Народ Грузії сказав, що має гідність, що він власник цієї країни. Я дуже пишаюсь своїм народом», - зазначив Саакашвілі.  

Політик звернув увагу, що його партії як в Грузії так і в Україні існують без великих коштів і тим не менш акумулюють навколо себе велику кількість громадян. 

«Мене викинули з України, Іванішвілі також заставив покинути мене країну, посадив лідерів нашої партії в Грузії за надуманими звинуваченнями. У нашої партії там немає грошей, бо ми нічого не вкрали. За мого президентсва бюджет Грузії виріс в 10 разів, економіка в 4 рази, я і моє оточення вирішили, що не будемо заробляти на цьому гроші. І зараз я живу на орендованій квартирі, мої міністри працюють на звичайнісіньких роботах. 

І все одно за повної відсутності грошей та адмінресурсу народ перейшов на наш бік», - наголосив Саакашвілі.