Саакашвілі виступив проти скороченого розгляду його позову до Порошенка щодо громадянства

Організована злочинна група при владі, яка незаконно позбавила Саакашвілі громадянства контролює суддів, які зараз хочуть розглядати його позов за скороченою процедурою. 

Про це заявив Михайло Саакашвілі у Касаційному адміністративному суді, де мають розглянути його позов до Порошенка щодо незаконного позбавлення громадянства, повідомляє прес-служба партії «РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі».

Саакашвілі нагадав, що Порошенко минулого року спочатку пригрозив, що позбавить його громадянства, якщо той не буде мовчати.

«Але я не став мовчати про те, що відбувається в країні. І коли я поїхав в США, Порошенко дав наказ частково змінити склад комісії з громадянства, яка в 9 ранку зібралась і дуже швидко винесла рішення. Найкоротший термін прийняття такого рішення в історії», - каже Саакашвілі.

Лідер РНС наголосив, що має повне право повернути громадянство і буде відстоювати це в судовому порядку.

«Ніхто не має права бути позбавленим громадянства. Все зробили як завжди швидко і якісно, у мене є повне право повернути громадянство. Після повернення в Україну я подав до суду, суд постійно відкладався. Нам не давали указ президента, казали, що він секретний», - каже Саакашвілі.

Він відзначив, що зараз суд хоче розглядати його позов скороченою процедурою.

«За скороченою процедурою розглядають справи, які не дуже важливі. А про цю справу весь світ говорив. Я борюсь не за себе, я зрозумів, яка несправедлива судова система, прокурори, судді, вони не незалежні, а жертви ОЗГ, яка перемовить кого завгодно», - обурився Саакашвілі.

На підтримку Саакашвілі прийшло багато людей, втім їх не пускають пускають до судової зали, натомість виставили величезну кількість поліції.

«Так боятись людей це гидко», - коментує Саакашвілі.

Михайло Саакашвілі також анонсував Марш в неділю 4 лютого.

«Ми повинні боротись з системою. Для цього в неділю нас має бути багато», - закликав Саакашвілі.

Нагадаємо, 26 липня 2017 року президент Петро Порошенко видав указ №196/2017 яким позбавив українського громадянства Михайла Саакашвілі. 10 вересня Саакашвілі, який на момент позбавлення громадянства перебував за кордоном, перетнув польсько-український кордон та оскражив цей указ в судовому порядку.