Саакашвілі: В Європі разом з європейськими політиками ми працюємо над індивідуальними санкціями для бариг

Лідер партії РУХ НОВИХ СИЛ Михайло Саакашвілі перебуваючи у Європі співпрацює з європейськими політиками для того, аби впровадити індивідуальні санкції проти бариг в Україні та повернути награбоване ними майно українцям. 

Про це він заявив під час спільної прес-конференції з відомим європейським правозахисником, професором Джефрі Робертсоном у Гаазі.

«Зараз я працюю з європейськими політиками, політичними партіями в Нідерландах, щоб вони вводили санкції індивідуально проти бариг в Україні. Треба позбавити Порошенка, Грановського, Кононенка, Луценка, Авакова можливості їздити в Європу, де є їх вілли і їх кошти. Ми шукаємо їх майно тут в Європі, це майно має бути повернене українському народу. Мені прикро дивитись, як вони знущаються над українським народом і знищують націю», - зазначив Саакашвілі.

На прес-конференції правозахисник Джефрі Робертсон повідомив, що вивчив питання позбавлення громадянства ти видворення Михайла Саакашвілі та вказав у своєму юридичному висновку на численні порушення норм міжнародного права українською владою.

«У юридичному висновку чітко визначено те, що в найбільшій країні Європи маємо кримінальне угрупування, яке керує країною, це бандити і їх поведінка незаконна, вони дозволяють собі бити людей, застосовувати тортури», - зазначив Саакашвілі.

«Порошенко - голова ОЗГ, він назвав моє видворення бездоганним, викрадення, побиття людей, посадка на літак проти їх волі – це для Порошенка бездоганно. Так він поводить себе з громадянами. Він розуміє, якщо залишить владу то потрапить у в’язницю. Тому я стурбований, що він зараз готується до фальсифікації президентських виборів, він вже фальсифікував мою заяву на отримання громадянства, цю справу вони затягують, щоб не дати мені можливість звернутись з цього питання до Європейського суду», - наголосив лідер РНС.

Михайло Саакашвілі впевнений, що увага європейських правозахисників та спільноти до його справи допоможе всім, хто страждає від порушення прав з боку влади.

«Мій випадок унікальний, бо коли людину звинувачують в кримінальних злочинах, ця людина зазвичай тікає за кордон. Але я був готовий відповідати згідно з українським законодавством і доказувати фальсифікацію цих звинувачень у суді. Я наполягаю, щоб мені дали можливість повернутись в Україну, але вони відмовляються. Цинічна комедійна ситуація виходить. На жаль, Порошенко показує всьому світу, як він ставиться до верховенства права, як незахищені пересічні українці і в яку халепу вони потрапили з цим ОЗГ при владі. Я вдячний пану Робертсону за його юридичний висновок, він довго вивчав моє питання. Це допоможе всім хто страждає від порушення прав сьогодні», - впевнений Саакашвілі.