Саакашвілі в Кропивницькому заявив, що створює багато проблем олігархічній владі та закликав вийти на акцію 17 жовтня (ФОТО, ВІДЕО)

Лідери РУХУ НОВИХ СИЛ Михайло Саакашвілі та Юрій Дерев’янко під час зустрічі з мешканцями Кропивницького закликали зібратись в Києві 17 жовтня та разом висунути три головні вимоги до влади: антикорупційний суд, зняття недоторканності з народних депутатів та нове виборче законодавство.  

Михайло Саакашвілі підкреслив, що знаходиться в Україні всупереч бажанню всіх гілок влади. «Тому що вони абсолютно незаконно позбавили мене громадянства. Я занадто багато проблем створюю для їхньої системи», - зазначив політик.

«Їх система дуже проста: На чолі країни головний олігарх, у якого більше сотні підприємств. Він обіцяв продати ці підприємства. Коли він їх продасть, у нього буде мінімум 2 мільярди доларів, це дуже великі гроші мабуть», - підкреслив Саакашвілі.

Однак він вважає, що Порошенко має це зробити. «Поки він присутній в аграрному бізнесі, всі інші мають проблеми з розвитком. Доки він присутній в цукровому бізнесі, всі інші цукрові заводи в Україні закрились. Доки він робить цукерки, дуже мало людей мають змогу робити цукерки. Доки він в автопромі, в Україні зупинився автопром. Доки він в банківському секторі, його банк заробив в минулому році 304% прибутку, а сотні банків в Україні впали і мільйони людей залишились без коштів», - обурився лідер РУХУ НОВИХ СИЛ.

Саакашвілі підкреслив, що був Президентом, однак не має жодного бізнесу. «Іванішвілі найняв 10 найкращих слідчих у всьому світі, щоб знайти мої гроші. Досі шукають», - заявив він.

Народний депутат, член Ради партії РУХ НОВИХ СИЛ Юрій Дерев’янко підкреслив, що 17 жовтня українці зберуться біля Верховної Ради, що висловити свої вимоги владі, та вимагати від Президента виконання зобов’язань, які він на себе взяв. Зокрема це:

1. Антикорупційний суд.

2. Новий закон про вибори.

3. Скасування депутатської недоторканості.

«Антикорупційний суд - це той суд, який має посадити всіх корупціонерів, і в тому числі любих друзів Президента, які сьогодні вже є фігурантами кримінальних справ в новостворених антикорупційних органах – НАБУ і антикорупційній прокуратурі», - повідомив нардеп.

Коментуючи закон про вибори, Дерев’янко зауважив, що саме від правил, за якими обирається влада залежить її якість і майбутнє українців.

«Якщо ми йдемо на вибори за правилами шахрайським, за правилами «януковичів», за тими правилами які Порошенко не змінив, коли став президентом, тому що йому це було вигідно, то у владі знов опиняються люди, які залежні від олігархату , від величезної кількості грошей», - зазначив політик.

Він підкреслив, що влада повинна обиратись за пропорційною системою, відкритими партійними списками і при забороні політичної телевізійної і бордової реклами.

Також за його словами необхідно вимагати відміни депутатської недоторканості.

«Ми повинні чітко сказати «ні» тим людям, які себе вважають небожителями у Верховній Раді», - підкреслив політик.

Нагадаємо, після повернення в Україну 10 вересня через пункт пропуску Шегині лідер РУХУ НОВИХ СИЛ Михайло Саакашвілі розпочав зустрічі з людьми в усіх регіонах України. 17 жовтня він планує вийти на всеукраїнську акцію протесту в Києві та озвучити головні вимоги людей до влади.