СААКАШВІЛІ У ВІННИЦІ: «ЯКЩО ВЛАДА НЕ ПІДЕ НА НАШІ УМОВИ, МИ ВИРІШИМО ПОЛІТИЧНУ КРИЗУ ВИБОРАМИ» (ФОТО, ВІДЕО)

«Якщо нині діюча влада прийме наші вимоги, а це: імпічмент Президента, закон про антикорупційні суди, закон про скасування недоторканості народних депутатів, зміна виборчого законодавства, закон про референдум, то хай сидять у своїх кріслах ще два роки. Якщо ж вони не підуть на ці вимоги, ми скористаємось механізмом політичної кризи в країні, яка вирішується виборами», — заявив Михайло Саакашвліі під час зустрічі з вінничанами 17 вересня. 

Лідер РУХУ НОВИХ СИЛ підкреслив, що він не претендує на жодну посаду в Україні. 

«Мені не потрібна в Україні жодна посада. Я дуже багато емоційно інвестував в Україну, бо люблю її безкінечно. Тому я вважаю, що Україна буде наддержавою, а українці стануть в 10 разів багатшими», — переконаний Саакашвілі. 


Хоча Вінницю завжди асоціюють з владною верхівкою, місто дуже тепло зустріло Михайла Саакашвілі і його команду. Попри те, що влада робила все, щоб ця подія не відбулась, більше тисячі вінничан прийшли на зустріч з Саакашвілі та привітали його гучними оплесками.

«Петро Порошенко не хоче бачити мене в своєму місті, тому готувались провокації, місцеве телебачення не хотіло анонсувати мій приїзд, листівки ж з анонсом зривались, зверху клеїлись нові , але з іншою — невірною адресою зустрічі. Це все робилось для того, щоб розділити нас, щоб показати в своїх продажних каналах, що мене тут не підтримують. Але йому це не вдалося. Мені шкода тих бабусь з комунальної служби, які у свій вихідний день мусили обдирати наші листівки. сподіваюсть місцева влада їм хоч премію видасть», — сказав екс-президент Грузії.

Під час свого виступу Михайло Саакашвілі зауважив також, що війна в Україні існує тільки для бідних людей, керівництво ж країни використовує її з метою особистого збагачення.«Все дуже просто, ця війна триватиме вічно, бо вона вигідна владі. І чим бідніші люди в Україні, тим легше їх буде купити на виборах, чим менше громадян залишиться в країні, тим більше землі залишиться баригам». 

Михайло Саакашвілі зауважив, що Порошенко розповідає про проведення 144 реформ, однак то не реформи, а профонація. Президент імітує не тільки реформи, він імітує й свою владу. 

«Янукович був в 10 разів сильнішим за нього і його українці «попросили» піти, Кучма був в 20 разів сильнішим — і його теж народ поставив на місце. А Порошенко хто такий? Кажуть, що Порошенко – диктатор. Та який він диктатор? Він звичайний політичний барига, який не вміє ні працювати, ні комерцією займатись. Він може лише торгувати нашими страхами й байдужістю та заробляти на цьому мільйони» — підсумував свій виступ Саакашвілі.