Саакашвілі у Варшаві: Про незаконну депортацію, подальші плани та протестний рух в Україні

Михайло Саакашвілі заявив, що спроба Порошенка позбутись його як українського політика приречена. Його незаконна депортація не стане перешкодою для продовження протестів в Україні, а перебуваючи в Європі, Саакашвілі співпрацюватиме з західними політиками для боротьби з українськими корупціонерами. 

Про це заявив лідер партії «РУХ НОВИХ СИЛ» Михайло Саакашвілі під час прес-конференції у Варшаві, інформує прес-служба партії РНС.

Михайло Саакашвілі відзначив, що перебував в Україні на цілком легальних підставах, тому його депортували незаконно. Він нагадав, що проти нього порушено надуману кримінальну справу і Порошенко попри це видворяє його з країни поки тривають судові процеси.

«Я повернувся в Україну на законних підставах. Я постійно проживав в Україні, мені видали документ на перебування, який діяв до березня і потім мав б бути продовжений, триває розгляд касації по додатковому захисту. При наявності цього документу мене не мали права видворяти. За наказом Порошенка минулого року мене звинуватили в держперевороті і зв’язках з Курченком. Коли людину в такому звинувачують її не відправляють з країни. Так роблять тільки невігласи, яким плювати на закони. Як я зараз маю з’являтись на судові засідання? Мене будуть судити чи ні? Яка подальша доля цієї кримінальної справи?», - обурився політик.

Михайло Саакашвілі заявив, що українська влада його дуже боїться і вважає, що позбулась політичного опонента, відправивши його до Польщі за процедурою реадмісії. Він запевнив, що відновлюватиме українське громадянство. 

«Прибравши Саакашвілі з України фізично, Порошенко вважає, що позбувся політичного опонента, якого найбільше боїться. Те, що мене він боїться як чорт ладана це факт. Спочатку він зареєстрував фейкову партію РНС, позбавив мене громадянства, не пускав в країну, сфабрикував справу проти мене, тепер депортував. Він мене боїться, не через те, що я маю армію чи гроші, а через те, що мене не можна купити, бо я ні з ким не домовляюсь, все моє життя полягає у боротьбі з ними. Спроба позбутись мене як українського політика приречена. Я буду відновлювати українське громадянство і далі боротись», - запевнив він. 

«Вони бояться, що я повернусь, і тому ГПУ буде оголошувати мене в розшук. Але якщо так, ДМС, МВС, прикордонники мають за відповісти за те, що вчора відбулось і те, що я зараз тут у Польщі», - додав Саакашвілі. 

Саакашвілі запевнив, що навіть без його присутності в Україні, протестний рух буде наростати. В цей час він буде співпрацювати із західними політиками для підтримки України. 

«Я впевнений, що ми разом організуємо масовий протестний рух і мирно скинемо олігархів з влади. Разом з українським народом скрутимо шию українському олігархату. Коли нас буде мільйон вони змушені будуть піти, і підуть вони в тюрму. Порошенко - типовий продукт радянської системи, який захопив владу в Україні, він мислить радянськими категоріями. В час сучасних технологій та комунікацій, я буду так само ефективний перебуваючи в Європі. Я буду їздити по Європі, співпрацювати тут з Європарламентом, європейськими і американськими політиками, ми формуватимемо список українських корупціонерів. Всі мають зрозуміти, що український народ заслуговує кращого життя, його треба звільнити від корупції», - заявив Саакашвілі. 

Нагадаємо, 12 лютого Михайла Саакашвілі викрали силовики із закладу харчування поруч з офісом РНС. Його, закривши очі та зв’язавши руки, відвезли в Бориспіль, де посадили на приватний літак до Варшави. Там його зустріли депутати польського Сейму. Адвокати Саакашвілі вже подали до суду на незаконні дії ДМС, прикордонників та МВС.