Саакашвілі "шиють" справу прокурори, які приховали правду про виведення 1,5 млрд доларів Януковича

Справу проти Саакашвілі ведуть прокурори, які приховали правду про рішення по спецконфіскації 1,5 млрд доларів Януковича. Вони та оточення Порошенко причетні до грабування України і повинні понести за це відповідальність. 

Про це заявив лідер партії "РУХ НОВИХ СИЛ" Михайло Саакашвілі на брифінгу перед розглядом апеляції прокурорів щодо запобіжного заходу Михайлу Саакашвілі.

Лідер РНС зазначив, що справа пов'язана з грошима Януковча і Курченка, яку йому "шиють" тягнеться від Краматорського суду - суду, де прийняли рішення по спецконфіскації $1,5 млрд Януковича та приховали його. 

"Вчора всесвітньо відоме ЗМІ Аль-Джазіра опублікувало засекречене рішення Краматорського суду по спецконфіскації $1,5 млрд Януковича. В цьому ганебному документі йдеться, що ці прокурори, зокрема Говорущак, виявляється вели справу про конфіскацію коштів Януковича. Є вирок, де зазначено, що гроші виводили особистий фінансист Порошеншка Пасенюк і голова НБУ Гонтарєва. Вони вивели 1,5 млрд доларів за межі України і приховували це від українського народу", - заявив Саакашвілі. 

"Посилаючись на цей Краматорський суд вони створили проти мене фейкову справу, але прикривають Гонтарєву", - додав Саакашвілі. 

Саакашвілі наголосив, що винні у цій справі мають нести відповідальність, в тому числі Гонтарєва, Пасенюк, Генпрокурор Луценко, прокурор Говорущак та сам Порошенко. 

"Де справа на винних у цьому? Мова йде про величезний грабунок України. Вони грабували при Януковичу і грабують зараз. Ці люди мають сидіти в суді зараз. Давіду Сакварелідзе хочуть дати 10 років за перетин кордону, а Гонтарєва відпочиває на тропіках. Вони зараз фабрикують проти мене справи, щоб я мовчав про їх схеми. Але я буду про це говорити і доб'юсь, щоб проти Генпрокурора та інших були введені міжнародні санкції. Ці прокурори мають носити тюремну форму", - наголосив Саакашвілі.