Саакашвілі розповів як Україні розпочати економічне зростання (ВІДЕО)

В Україні можна встановити порядок за короткий період часу: максимум за сто днів за законними процедурами через суди відправити за грати злочинців, які розкрадають країну, за 1 рік розпочати стрімке економічне зростання в країні, але це все за однієї умови – коли люди будуть активними і проведуть «народний імпічмент».

Про це заявив лідер партії «РУХ НОВИХ СИЛ» Михайло Саакашвілі в програмі «Український формат» на NewsOne. 

Саакашвілі наголосив, що через розслідування корупційних справ вищого керівництва країни, незалежний антикорупційний орган НАБУ сьогодні атакується. 

«НАБУ атакують з простої причини – цей орган розслідував декілька справ, що вивело владу з себе. По-перше, всі зауважили, що останнім часом Порошенко кожен день їздить на військові заходи, це після того як НАБУ розслідувало, що Порошенко в тридорожче продає БТР українській армії, краде в українських солдат. Друге, коли НАБУ спіймало генерала Павловського (заступника міністра оборони України), який є партнером Гладковського (першого заступника Секретаря Ради національної безпеки і оборони України) і Порошенка, виявилось, що вони крадуть паливо в української армії. Виявилось, що ближче оточення Порошенко причетне у корупції проти Збройних Сил. І зараз відбувається зачистка – зачищають Шабуніна, антикорупційних активістів, завтра будуть зачищати мене – або вб’ють або відправлять в Польщу, щоб країна залишилась їм. Вони хочуть закінчити справу з зачистки НАБУ до початку виборчої кампанії, щоб в них під ногами ніхто не плутався. А в них на обличчі написано, що їх всіх треба саджати за грати», - заявив лідер РНС. 

Він відзначив, що цього б не було, якби в Україні по-справжньому працювали правові інститути. В теперішній ситуації владу в свої руки має взяти народ. 

«У справді правовій державі корупціонерів б вже давно посадили. Коли правові інститути не працюють, нормальних судів і прокуратури немає, коли СБУ займається бандитизмом, Демченко займається захистом бариг в Україні, в цій ситуації народ має все взяти в свої руки. Порошенко незаконно контролює НКРЕКП, антикорупційну прокуратуру, він взяв на себе владу над всім. З цією проблемою треба починати розбиратись з верхівки айсберга, і тоді знизяться тарифи, олігархи втратять владу», - зазначив Саакашвілі. 

Він переконаний, що позитивних змін у країні можна досягти за короткий період часу, за умови якщо самі українці цього хотітимуть і будуть активними. 

«В Україні можна встановити порядок на 50 днів, максимум за сто днів за законними процедурами через суди відправити за грати злочинців, які розкрадають країну, за 1 рік розпочати стрімке економічне зростання в країні, але це все за однієї умови – коли люди будуть активними і вийдуть на «народний імпічмент». Я не закликаю людей на Майдан, у нас є трагічний досвід останнього Майдану, головне, щоб люди захотіли змін. Люди повинні не дозволяти знущатись над собою», - запевнив Саакашвілі.