Саакашвілі розповів про подальші дії для відставки Порошенка та його злочинного угрупування

Порошенко та його ОЗГ мають піти геть і дати можливість розумним освіченим українцям розвивати країну.  Для цього на акції протесту мають вийти мільйони по всій Україні, а вже наступний Марш відбудеться 18 лютого.

Лідер партії «РУХ НОВИХ СИЛ Михайло Саакашвілі на народному віче на Європейській площі в рамках Маршу за майбутнє.

Саакашвілі зазначив, що влада всіляко намагалась зірвати проведення сьогоднішнього Маршу, але на вулиці знову вийшло дуже багато людей.

«Вони перекрили дороги, погрожували провокаціями, але все одно вийшла велика кількість людей. Всім велика подяка за те, що даєте сенс нашим повстанням, даєте надію, всі пишаються вами. Ми не повинні втомлюватись протестувати. Ми хочемо гідно жити, відпочивати, працювати, але в нас забрали цю можливість. Вони вважають, що закон для них не писаний, і вони судять нормальних людей. Що б вони не робили, вони слабкі як ніколи. Вони озлоблені, мстиві, налякані люди, вони будуть мстити», - акцентував він.

Михайло Саакашвілі звернувся до працівників підприємств, що належать олігархам, до студентів, пенсіонерів та закликав їх виходити на акції протесту та боротись за краще майбутнє.

«Працівників шоколадної фабрики, хімічних, металургійних заводів залякують, вони бояться вийти на вулиці, хоча ненавидять свою зарплату. Олігархи забирають 90% прибутку цих підприємств. Але якщо не буде цих олігархів і зарплати виростуть в рази. В Грузії ми підвищили пенсію в 11 разів. Те, що вони зараз ніби підвищують – це нічого. Гарантую, як тільки Порошенко піде, пенсія за рік збільшиться втричі, а за одну каденцію в 7-8 разів. Я це робив в Грузії і знаю що це можливо. У студентів забирають можливість отримати нормальну освіту, в той час діти мажорів відпочивають на Мальдівах, в Дубаї тощо», - обурився Саакашвілі.

Лідер РНС відзначив, що цю злочинну владу має змінити якісно нова, і така альтернатива в Україні є.

«Покажемо їм справжню альтернативу. Що може буде гірше прем’єр-міністра, який навіть не отримав середню освіту!?В Україні багато освічених розумних людей з палаючими очима. Цим людям треба дати можливість керувати країною», - переконаний Саакашвілі.

Михайло Саакашвілі розповів про подальші плани та анонсував наступний Марш 18 лютого.

«До 18 лютого ми представимо альтернативний Уряд і десяток нових кандидатів в Президенти. Кажуть, який сенс Маршів. А сенс в тому, що вони бояться нас. Нас має стати мільйон. На наступний Марш нехай кожен приведе ще одну людину, в обласних центрах ми теж будемо збирати акції. На сайті партії РНС ми опублікуємо фотографії будинків депутатів і людей які повинні голосувати за відставку Порошенка, сформуємо групи і поїдемо до них додому, будемо наступати на них мирно. Ми скажемо, щоб вони мирно пішли від влади», - зазначив Саакашвілі.

Він наголосив, що основна вимога мітингувальників – щоб Порошенко добровільно пішов у відставку.

«Український народ дуже терплячий і благородний. Якщо Порошенко сам піде, народ пробачить йому багато. Але попереджую, якщо він і далі буде займатись рейдерством, підвищувати тарифи, і готуватись до фальсифікації виборів, то покарання буде дуже суворим, і він не уникне народного гніву», - заявив лідер РНС.