Саакашвілі про корупцію в Україні: сім олігархів тримають Україну в своїх руках (ВІДЕО)

Українські можновладці виводять гроші у офшори, бо не вірять у майбутнє України та не хочуть в неї інвестувати. 

На цьому наголосив лідер партії РУХ НОВИХ СИЛ Михайло Саакашвілі у програмі «Український формат» на телеканалі NewsOne, повідомляє прес-служба партії РУХ НОВИХ СИЛ.

Михайло Саакашвілі зауважив, що сьогодні Україна найбідніша держава в Європі за рівнем ВВП на душу населення.

«Україна рекордсмен за незростанням ВВП, вона прирівнюється до африканських країн, в той же час Україна найбагатша держава за фінансовими і природними ресурсами, але це все концентрують в своїх руках олігархи», - зазначив Сааакашвілі.

Він додав, що за таких обставин владі не вигідно створювати Антикорупційні Суди.

«Ми стали свідками прикрого інциденту - побиття судді Лариси Гольник, яка відмовилась грати за правилами судової системи України. Вона винесла вирок меру Полтави – мафіозі. Її миттєво Київ скинув з посади судді і тепер на неї напали. Якби там випадково не виявилось чоловіка, який її врятував, її б забили. Такі люди як вона мають очолювати Антикорупційний суд в Україні», - зазначив лідер РНС.

 Саакашвілі розповів на прикладі Грузії як країна може розвиватись, якщо у неї інвестувати, а не виводити кошти в офшори, як це роблять українські олігархи.

 «Шеварнадзе був один з найбільших олігархів в Грузії , його компанія коштувала 250 млн доларів. За час мого президентства економіка Грузії зросла майже в чотири рази і в кінці мого президенства його компанія коштувала вже 1 млрд доларів. Якщо ти віриш в те, що твоя країна буде розвиватись, так і буде. Якби влада вірила в те, що в України є майбутнє, що життя українців може покращитись, вони б не виводили гроші в офшори. Вони вважають, що можна заробити ще більше грошей через Панамські офшори, через офшори на острові Мен. Вони не вірять в майбутнє України. Якби в мене було 100 млн доларів на початку мого президенства, то наприкнці я б мав 400 мільйонів, бо країна б економічно виросла. Якби вони вірили в свою країну, вони б залишали ці гроші в країні і робили б все, щоб країна розвивалась», - відзначив Саакашвілі.

«Коли в Грузії було російське ембарго, наше виноробство почало розвалюватись, люди були в поганому настрої. Я приїхав в Кахетію, ми всіляко підбадьорювали людей, почали туди інвестувати. Я вирішив купити там півгектара виноградника за 15 000 доларів, через рік я захотів купити ще півгектара – ціна була вже 40 тисяч доларів. Люди сказали, що село розвивається - провели каналізацію, газифікацю, є три штучні озера, будуються готелі, відповідно і зросли ціни. Потім ще більший розвиток відбувся, у раніше глухому селі люди почали жити як в місті. Наприкінці мого президенства там півгектара вже 100 000 доларів коштувало», - додав лідер РНС.

Михайло Саакашвілі впевнений, якщо Україна почне розвиватись, то всі інвестовані в неї кошти даватимуть в 4-5 разів більше прибутку.

"Коли Україна почне розвиватись, то кожна вкладена в Україну гривня буде давати 4-6 гривень. Якщо в Україні знизити податки, прибрати корупцію і олігархічний політичний клас, то українці, які зараз на заробітках за кордоном, повернуться сюди", - переконаний Саакашвілі.