Саакашвілі пригрозив не пустити Порошенка на робоче місце (ФОТО, ВІДЕО)

У Києві відбувся 20-тисячний Марш за імпічмент за участі представників РУХУ НОВИХ СИЛ, народних депутатів, бойових командирів та відомих громадських активістів. 

Лідер РУХУ НОВИХ СИЛ Михайло Саакашвілі заявив, що імпічмент - це можливість уникнути революції.

"Вони перетворили Революцію Гідності на контрреволюцію негідників...Ми встановимо диктатуру середнього класу. Олігархам не місце у владі і явно не місце взагалі в Україні. Але і втекти з награбованим ми їм не дозволимо", - додав Саакашвілі.

"А якщо ми за революцію - то революцію свідомості, ми за революцію рівня життя, ми за мирну революцію", - пояснив Саакашвілі.

Він вважає, що протягом наступного пленарного тижня Верховна Рада повинна ухвалити закон про імпічмент та закон про антикорупційний суд.

"Це їхній шанс. Але я на це не сподіваюсь", - відзначив він. (ВІДЕО)

Саакашвілі повідомив, що буде створений центральний комітет по імпічменту і закликав людей в кожному регіоні України тиснути на місцеву владу з метою ухвалення цього законопроекту.

Політик закликав українців наступної неділі, 10 грудня зібратись на Майдані Незалежності.

"Нас будуть сотні тисяч будуть, буде мільйон...Нам не потрібні намети, нам не потрібно паралізувати центр міста. Ми стоїмо і не рухаємось, посунемось наверх і більше не будемо допускати Президента до свого робочого місця", - розповів Саакашвілі про свої плани в разі, якщо вимоги людей не будуть виконані.

Один з лідерів РУХУ НОВИХ СИЛ народний депутат Юрій Дерев'янко заявив, що учасники Маршу за імпічмент та всі небайдужі українці повинні проголосувати за петицію про те, щоб Верховна Рада негайно розглянула законопроект №7248 "Про Президента та порядок припинення його повноважень", або про імпічмент.

"Ми маємо юридичний механізм - це зареєстрований в Верховній Раді законопроект про імпічмент. Ми маємо примусити сьогодні Порошенка піти геть, ми маємо примусити Верховну Раду ухвалити закон про імпічмент. Ми маємо робити конкретні дії, які принесуть результат", - звернувся депутат до людей.

Він закликав кожного підтримати петицію на сайті Верховної Ради про те, щоб законопроект про імпічмент було розглянуто.

"25 тисяч наших з вами голосів є обов'язком для Верховної Ради негайно включити законопроект в порядок денний і розглянути його в парламенті", - повідомив один з лідерів РУХУ НОВИХ СИЛ.

Член політради партії РУХ НОВИХ СИЛ Іван Слободяник заявив, що представники влади не лише зловживають владою, але й переходять всі межі, викрадаючи людей.

"Ми вимагаємо звільнити політв'язнів, яких нахабно повикрадали, починаючи з грузинських добровольців, журналістів, добровольців Руху визволення батальйону Донбас. Свободу політв'язням!" - заявив Слободяник.

Нагадаємо, о 12.00 в неділю в Києві розпочався Марш за імпічмент. 20-тисячна колона учасників Маршу вирушила від червоного корпусу Університету імені Шевченка до Адміністрації Президента.

Учасники Маршу підійшли до Адміністрації Президента, щоб нагадати главі держави Петру Порошенку про невиконані обіцянки. Вони склали на землю плакати з невиконаними обіцянками Петра Порошенка на знак протесту проти таких дій глави держави.

Участь у Марші за імпічмент також взяли народні депутати Єгор Соболєв, Юрій Левченко, Сергій Лещенко , Семен Семенченко, представники батальйону Донбас.

Один з лідерів РУХУ НОВИХ СИЛ Юрій Дерев`янко зареєстрував в парламенті законопроект № 7248 «Про Президента України та порядок припинення його повноважень», який містить розділ щодо імпічменту, 31 жовтня.