Саакашвілі представив "План перемоги" і анонсував Марш за ухвалення законів про імпічмент та антикорупційний суд (ВІДЕО)

Скасування депутатської недоторканності, ухвалення нового закону про вибори, антикорупційний суд та імпічмент президента, які приведуть до побудови чесної та справедливої влади. Лише влада якісно нових людей має змінити Конституцію України та втілити в життя «план зміни країни на 70 днів».  

Такий план зміни влади на всіх рівнях представив лідер партії РУХ НОВИХ СИЛ Михайло Саакашвілі вчора на віче під Верховною Радою.


Він нагадав, що 17 жовтня учасники акції під парламентом висунули владі три вимоги: антикорупційний суд, нове виборче законодавство та зняття недоторканності з нардепів. За словами Саакашвілі, владі можна поставити оцінку «незадовільно».

«Ми повинні поставити оцінку ВР. Ми задали три питання. Виборчий закон – в першому читанні - трійку з мінусом. Недоторканності – трійка. Питання антикорупційного суду – знову двійка. Оцінка – незадовільно», - резюмував політик.

Саакашвілі підкреслив, що головна вимога мітингувальників на цьому етапі – це закон про імпічмент президента України, який ініціював нардеп Юрій Дерев’янко.

«Якщо ми просто приберемо недоторканність депутатів ми отримаємо президента монарха, який буде кого захоче страчувати, кого милувати. Ми будемо продовжувати боротися. Наші вимоги будуть розширюватися. Ми будемо вимагати імпічменту», - вважає лідер РНС.

Саакашвілі вважає, що люди на Площі Конституції отримали першу перемогу.

«Ми йдемо законним і мирним шляхом аби були виконані вимоги людей. У нас вже майже є новий закон про вибори – перший, але дуже важливий крок для того, щоб обрати нових нормальний людей у владу. Тут люди отримали першу перемогу. Вони захитались. Але як осінні мухи вони будуть кусатись ще більше. Треба їх дотиснути», - сказав Саакашвілі.

Михайло Саакашвілі заявив, що біля Верховної Ради в найближчу неділю з’явиться вишкільний табір, де буде готуватись «300 спартанців» – нова політична еліта, нові сотники, які будуть мобілізувати наше суспільство.

«Прошу українців приїхати сюди і пройти курс навчання, прослухати лекції депутатів, філософів, політиків як українських так і іноземних, для того щоб ми зробили переворот свідомості. Нам не потрібні нові революції, повстання чи Майдани» , - відзначив політик.

Михайло Саакашвілі анонсував Марш за прийняття закону про імпічмент і закону про антикорупційний суд в неділю, 12 листопада на Михайлівській площі в Києві.

 «Потрібно зібратися на Михайлівській площі. І вимагати ухвалення закону про імпічмент і антикорупційний суд. Якщо вони цього не зроблять, то з 3 грудня я пропоную почати процес народного імпічменту», - сказав Саакашвілі.

Він подякував всім, хто долучився до акції.

«Дякую, що не повірили брудній пропаганді, яка ведеться. Я хочу подякувати тим, хто замерзав в цих наметах. Сьогодні вони (парламент – ред.) проголосували зміни до виборчого законодавства в першому читанні, без вас цього б не відбулось», - підкреслив політик.

«Єдине цього боїться ця влада крадіїв і злодіїв – це тільки ви. І так треба продовжувати», - звернувся він до людей.

Нагадаємо, акція під Верховною Радою розпочалась ще 17 жовтня, впродовж більш як двох тижнів активісти РУХУ НОВИХ СИЛ залишались в наметовому містчеку. Вони домоглись того, що законопроекти президента та народних депутатів про зняття недоторканності відправили в Конституційний Суд. А вчора на площі від ВРУ знову зібралось кількатисяч українців, які здобули другу перемогу – нардепи ухвалили в першому читанні новий закон про вибори за відкритими списками. Крім того, один з лідерів РУХУ НОВИХ СИЛ народний депутат Юрій Дерев’янко зареєстрував законопроект про імпічент президента, а у вівторок розпочав збір підписів народних депутатів під листом до спікера Верховної Ради Андрія Парубія з проханням якнайшвидше внести на розгляд парламенту цей законопроект.