Саакашвілі пояснив, як Україні повернути Крим

Україна неодмінно відновить територіальну цілісність та поверне окуповані Росією території, зокрема Крим, після того як стане економічно і військово сильною державою.

На цьому наголосив лідер партії "РУХ НОВИХ СИЛ Михайло Саакашвілі" в ефірі на телеканалі ATR. 

Як відомо, криваві обшуки в кримсько-татарського населення в Криму сьогодні закінчились трагічно- в кареті швидкої допомоги померла активістка Національного руху спротиву Веджиє Кашка. Михайло Саакашвілі висловив співчуття і заявив, що таким чином Росія проводить етнічну "зачистку".

"Окупація Криму - в першу черга загроза для кримсько-татарського населення, адже Росія не може миритись з таким населенням. В Грузії вони зробили дві етнічні чистки - у Абхазії залишилось менше 15% населення яке було до війни, в Південній Осетії взагалі нікого не залишилось. Зараз така загроза існує і в Криму", - зазначив політик. 

Михайло Саакашвілі висловив впевненість в тому, що Україні вдасться повернути територію Криму. Для цього, аби протистояти Росії, Україні треба стати економічно і військово потужною державою.

"У Росії ВВП на душу населення в 5 разів більше ніж в Україні. Не може країна, у якої через жадібність, тупість і корупцію політичних еліт таке низьке ВВП годувати населення казками про повернення Криму. Відновити територіальну цілісність країни вдасться тільки тоді, коли в Україні почнеться економічне зростання, коли з'явиться армія не радянського, а західного стилю, професійна армія. І при першій кризі у Росії, яка неминуче настане, можна буде повернути території. Коли Україна буде сильною, перед нею будуть відкриті всі карти", - переконаний лідер РНС.

"Україна такою стане тоді, коли при владі не буде організована злочинна група, яка захопила країну і довела її до стану найбіднішої країни в Європі", - додав Саакашвілі.