Саакашвілі повернеться в Україну мирно і абсолютно законно – РУХ НОВИХ СИЛ (ВІДЕО)

Лідер РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі повернеться в Україну 10 вересня абсолютно законно, а усі активісти, які приїдуть його зустрічати діятимуть виключно в правовому полі. 

Про це заявили на прес-конференції в Києві адвокати лідера РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі та представники координаційного штабу повернення Михайла Саакашвілі в Україну.

Член ради партії «РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі» Ольга Галабала підкреслила, що Михайло Саакашвілі має всі законні підстави повернутися. «Більше того, влада зобов’язана його пропустити на територію України», - сказала вона.

Ольга Галабала заявила, що активісти не мають жодного наміру проривати державний кордон та будь-які незаконні дії на державному кордоні абсолютно неприпустимими.

«Ми плануємо мирне зібрання людей. Ці заяви підлеглих Порошенка про розстріл людей, про прорив кордону зараз активно використовуються Порошенком для того, щоб переконати європейських парламентарів не їхати разом з Саакашвілі на кордон», - додала політик.


Член політради партії РНС та представник оргкомітету штабу повернення Саакашвілі в Україну Семен Кривонос заявив, що зустрічати Михайла Саакашвілі в пункті пропуску Краковець 10 вересня будуть активісти та народні депутати, які планують виключно мирну акцію в межах законодавства.

За його словами, перша хвиля людей очікується 9 вересня о 10.00, переважно з південних і східних областей. Вони будуть зустрічатись у Львові і рухатись до пункту пропуску Краковець.

«Люди з собою мають намети, спальні мішки, теплий одяг, харчування. Люди рухаються переважно власними транспортними засобами, організованих колон з величезними автобусами не очікується», - повідомив Кривонос.

Він додав, що 10 вересня о 9.00 очікується прибуття журналістів, народних депутатів, значної частини активістів із західних та центральних областей.

«В 10.00 ми починаємо організований рух до Краковця, де продовжимо мирне зібрання», - повідомив активіст.

Кривонос підкреслив, що учасникам акції категорично заборонено мати з собою колючі, ріжучі предмети, зброю, алкоголь та наркотики.

«Люди, які будуть нами ідентифіковані як такі, що порушують ці правила, будуть терміново передані правоохоронним органам», - заявив представник штабу.

Член політради партії «РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі» Іван Слободяник запевнив, що заяви деяких політиків про радикальні дії на кордоні є спробою вчинити провокації.

«Ані бойові півні, ані психічно хворі політики нас не налякають своїми примітивним заявами. Ми будемо там знаходитись”, - заявив він.

Слободяник також звернувся від імені РНС до СБУ та ГПУ, щоб вони відреагували на подібні заяви і обмежили пересування таких людей.

Нагадаємо, Президент України позбавив лідера «РУХУ НОВИХ СИЛ» Михайла Саакашвілі українського громадянства. Однак, Саакашвілі заявив, що збирається повернутись в Україну 10 вересня і відстоювати свої права.


Акредитація журналістів для участі у прес-турі зустрічі Михайла Саакашвілі - https://goo.gl/forms/wtHHdQ4hKgyclVpF3