Саакашвілі: Порошенко надав своїм посіпакам інструкції позбавити громадянства Давіда Сакварелідзе та Володимира Федоріна

Влада має наміри позбавити українського громадянства члена Ради партії РУХ НОВИХ СИЛ Давіда Сакварелідзе та екс-редактора українського Forbes Володимира Федоріна. 

Про це заявив лідер РУХУ НОВИХ СИЛ Михайло Саакашвілі в ефірі телеканалу Newsone.

Коментуючи ситуацію, коли його самого позбавили громадянства, Саакашвілі зауважив, що Президент Петро Порошенко надав такі інструкції ще в грудні минулого року. «І всі говорили: ні, він не такий дурний, він не може не знати, що це йому нашкодить. Але він це зробив», - підкреслив політик.

«Сьогодні ті ж самі джерела, які повідомляли нам, що це відбувається, доповіли, що Президент надав своїм посіпакам доручення чи інструкції позбавити громадянства не тільки Сакварелідзе, але й Володимира Федоріна. Це колишній редактор українського Forbes. Він одесит, але колись мав російське громадянство. Порошенко запросив його до країни, він народився в Україні, більшість його життя також пройшла в Україні”, - повідомив Саакашвілі.


Він додав, що мабуть Федорін також підозрюється в тому, що він не лояльний до Президента.

Саакашвілі обурився тим, що сьогодні українське громадянство мають Захарченко, Медведчук, Труханов, який має як мінімум три інших громадянства.

«Сакварелідзе – це дійсно небезпека, але не для України, не для держави, а для конкретних бариг. Я думаю, що вони зроблять всі помилки, які вони можуть зробити, тому що вони нас бояться. Бо з нами не можна домовитись, нас не можна купити», - вважає лідер РУХУ НОВИХ СИЛ.

Саакашвілі нагадав, що саме Давід Сакварелідзе – це людина, яка захопила «діамантових» прокурорів в кабінеті разом з хабаром в 600 тисяч доларів і розпочала цю резонансну справу.

«Сакварелідзе перший в історії української прокуратури зробив таку велику справу», - підкреслив лідер РНС.

Нагадаємо, член Ради партії РУХ НОВИХ СИЛ Давід Сакварелідзе написав у своєму Facebook, що в нього є інформація, що його теж можуть позбавити українського громадянства.