Саакашвілі: Порошенко чинить розправу над суддею Цокол за правдиве рішення

Влада вдається до всіх можливих незаконних дій, щоб позбавитись Саакашвілі, Порошенко чинить розправу над суддею Печерського суду Ларисою Цокол та хоче ліквідувати Печерський суд.  

Про це заявив лідер партії РУХ НОВИХ СИЛ Михайло Саакашвілі в Апеляційному суді, де сьогодні перенесли розгляд його справи.

Михайло Саакашвілі зазначив: те, що зараз відбувається немає прецедентів в нещодавній українській історії. По-перше, суддя Печерського суду Лариса Цокол, яка прийняла рішення відпустити Саакашвілі з–під варти, сьогодні переслідується владою.

«Зранку надійшла інформація, що на неї сьогодні у Вищій раді юстиції є дві скарги, адже вона посміла кинути виклик системі, написала, що справа проти мене фейкова, факти і показання не сходяться. За те, що вона сказала правду, що так рідко трапляється в нашій країні, її переслідують і хочуть зняти з посади за надуманими звинуваченнями. А суддя в аналогічні справі Дангадзе, яка його ув’язнила, отримала кращий кабінет і привілегії», - зазначив лідер РНС.

Михайло Саакашвілі зачитав, що суддя Лариса Цокол написала у своєму рішенні і закликав людей її підтримати.

«Вона написала, що Саакашвілі фактично не був затриманою особою. Протоколи допиту свідків «Зайця» та «Вовка» свідчать, що вони давали показання про події, які ще не відбувались та ще багато іншого. Вони написала про всі фальсифікації. Закликаю всіх підтримати цю суддю, їй це зараз потрібно більше ніж мені, її хочуть зняти з посади», - зазначив Саакашвілі.

По-друге, Президент Порошенко хоче ліквідувати Печерський суд.

«Вчора голова АП подав лист від імені Банкової у Вищу Раду юстиції з рішенням ліквідувати Печерський суд. Щоб засудити Саакашвілі Президент саме вчора, у переддень суду над мною, захотів реорганізувати суд. Це відбувається на наших очах. Це спеціальний указ, декрет по Саакашвілі. Президент, який позбав мене громадянства, не пускав в Україну, чинить свавілля, зараз видає спеціальний указ, щоб мене посадити. Це шлях в нікуди. Мене можуть закрити, вбити, але історія не поміняється. Вони не можуть прийняти указ по кожній людині, не можуть закрити всі суди, не можуть садити всіх, хто каже правду», - відзначив Саакашвілі.