Саакашвілі подав на Єніна в суд за брехню

Михайло Саакашвілі подав судовий позов про захист ділової репутації на заступника генпрокурора Євгена Єніна. А також, скаргу генпрокурору щодо розповсюдження недостовірної інформації його заступником, - про це у середу повідомив адвокат Михайла Саакашвілі Руслан Чорнолуцький.

При цьому, відповідачами у справі є як Єнін, так і Генеральна прокуратура України.

«Заява Єніна не відповідає законодавству України, що регулює питання поширення недостовірної інформації та захисту ділової репутації», - йдеться в позовній заяві.

«Єнін не є процесуальним керівником і слідчим в даній кримінальній справі і не має права підміняючи суд, робити подібні заяви і подібні висновки. А також, не мав права розголошувати матеріали та хід досудового слідства», - наголошував адвокат.

Напередодні, в коментарі інформагенції «Українські новини», заступник генерального прокурора Євген Єнін надав неправдиву інформацію про те, що Михайло Саакашвілі, у рамках слідчих та процесуальних дій, нібито дав свідчення, які вважаються такими, що частково доводять визнання ним вини і нібито не спростував факт розмови з Курченком.

Після чого, Михайло Саакашвілі заявив, що не розуміє на яких дурнів розрахована брехлива заява Єніна, адже всі протоколи легко перевірити.