Саакашвілі переконаний, що Порошенко «зачищатиме» всіх незгодних з владою українців

Лідер партії «РУХ НОВИХ СИЛ» Михайло Саакашвілі запевнив, що протестний рух з вимогою відставки Президента наростатиме попри усі намагання влади якнайшвидше видворити його з України та залякати українців, повідомляє прес-служба партії «РУХ НОВИХ СИЛ».

У Київському апеляційному адміністративному суді триває розгляд апеляції Михайла Саакашвілі на відмову ДМС в оформленні документів для отримання статусу особи, що потребує додаткового захисту. Саакашвілі заявив, що Порошенко хоче позбутись не лише його, але й усіх незгодних з ним українців.

 «У мене немає паспорта, у мене є документ, що дозволяє перебувати в Україні, але його бояться признавати. І зараз суд Порошенка хоче мене позбавити цього. Вони можуть зробити так з будь-яким українцем, Порошенку може знадобитись чийсь бізнес, квартира, землі. Він може сфабрикувати любу справу. У нас немає нормальних суддів, прокурорів, і у нас немає держави, є тільки ОЗУ, яке захопило владу. Вони хочуть позбутись не лише мене, але й кожного українця, хто незгодний з ними– через суди, міграції і т.д.», - зазначив Саакашвілі.

Він нагадав по переслідування активістів РУХ НОВИХ СИЛ, залякування, виклики на допити тощо.

Він наголосив, що таке свавілля влади викликає обурення в українців, які виходять на вулиці з вимогою відставки Порошенка.

«Народ все це розуміє і мобілізується, щоб позбутись цієї влади. Про це свідчить те, що вчора на Марші люди зібрались у такій великій кількості попри всі перешкоди з боку влади. Тут питання часу, хто кого швидше позбудеться, вони мене і українців, чи ми їх. Вчора «автомарш» поїхав з ухвалою до Порошенка. По дорозі були бабушки-тітушки – ноу-хау, яких звезли і вони перекрили дорогу автомаршу. Що б вони зі мною не зробили їх це не врятує. В України немає часу чекати нормального життя. Ми будемо боротись», - запевнив Саакашвілі.

Політик також додав, що простестний рух ставатиме більш радикальним.

«Ми будемо радикалізувати наш протест, але у мирний спосіб, насильство не має бути на вулицях, ми цього не допустимо. Ми прийдемо до них додому, вручимо їм повістки, скажемо що вони повинні голосувати за відставку корупціонера. Не буде в країні корупції – не буде всіх інших проблем», - переконаний Саакашвілі.

Нагадаємо, 1 лютого адвокат Михайла Саакашвілі Руслан Чорнолуцький подав заяву про відвід суддів Київського апеляційного адміністративного суду у справі позову Саакашвілі до ДМС у Київській області, двох з яких переобрали до складу колегії лише напередодні судового засідання.