Саакашвілі не проривав кордон, в Шегинях відбулась евакуація в умовах крайньої необхідності – Дерев’янко (ВІДЕО)

На пункті пропуску Шегині не було ніякого прориву кордону, а відбулась евакуація людей в умовах надзвичайної необхідності.

Про це заявив народний депутат, член Ради партії «РУХ НОВИХ СИЛ» Юрій Дерев’янко в ефірі телеканалу Newsone.

«Ніякого прориву не здійснювалось, а відбувалась об’єктивна необхідність рятувати людей, їхнє життя і здоров’я в умовах крайньої необхідності», - заявив депутат.

 Юрій Дерев’янко повідомив, що в пункті пропуску Шегині було офіційно оголошено, що він замінований.

«Ми, народні депутати і громадяни, звернулись до генерала Єгорова, який є головним відповідальним за цю територію, і він публічно на камери відмовився евакуйовувати громадян України, які були в зоні небезпеки. Про це дізнались інші громадяни України, які знаходились з того боку кордону, які розуміли, що ця евакуація в умовах надзвичайної необхідності є негайною і є крайня необхідність. Вони здійснили цю евакуацію», - розповів Дерев’янко.

Він також повідомив, що прикордонники голосно оголошували, що все заміновано, небезпечно, і радили тікати в Польщу.

Дерев’янко вважає, що це була профанація, яка здійснювалась адміністрацією Президента Порошенка, для того, щоб не пустити Михайла Саакашвілі в Україну.

«Але вони самі спровокували цю крайню необхідність, тому що вони лякали всіх, хто був з одного боку кордону, і з іншого боку кордону, що все заміновано і зараз вибухне. Вони самі здійснили цю провокацію. Я переконаний, що це було зроблено ними свідомо. Вони ще викликали спеціальний наряд, який начебто здійснював там розмінування», - повідомив парламентар.

Нагадаємо, потяг «Інтерсіті», в якому намагалися вирушити в Україну Михайло Саакашвілі, народні депутати та журналісти заблокували у польському місті Перемишль. У потязі оголосили, що в ньому є особа, яка не має права в’їзду в Україну.

Тоді Саакашвілі вирішив повернутись в Україну через пункт пропуску Шегині.