Саакашвілі назвав вирок грузинського суду незаконним та запевнив, що продовжуватиме боротьбу

Вирок грузинського суду щодо Михайла Саакашвілі є незаконним і суперечить всім міжнародним, національним нормам та здоровому глузду.

Про це заявив лідер партії "РУХ НОВИХ СИЛ" Михайло Саакашвілі сьогодні на прес-конференції. Як відомо, сьогодні грузинський суд оголосив вирок Михайлу Саакашвілі.

За словами лідера РНС, цей вирок повністю незаконний і суперечить всім міжнародним, національним нормам та здоровому глузду.

"Після візиту Порошенка до Грузії та його зустрічі з олігархом Іванішвілі - приватним акціонером російського Газпрому, вони домовились прискорити проти мене справи. Так потрбіно і українській і грузинській владі. У Грузії винесли вирок у справі помилування 133 військовослужбовців. Це прецедент в світовій практиці, коли Президента судять за використання  конституційного права на помилування затриманих віськових", - наголосив Саакашвілі.

Лідер РНС відзначив, що олігархи двох країн Грузії та України змовились, в цьому є й інтереси Москви.

"Ще в 2008 році коли Путіну не вдалось зруйнувати Грузію і взяти Тбілісі, він вирішив, що до влади в Грузії прийдуть люди, які рано чи пізно мене засудять. Олігархічна змова проти борців з корупцією очевидна. У мене немає ні грошей, ні зброї, ні армії. У мене є ідея, репутація і права", - зазначив Саакашвілі.

Саакашвілі звернувся до Порошенка, Іванішвілі та Путіна: "Моя боротьба не припиниться, щоб ви не робили, які б справи не фабрикували. Ви не любите свої народи, а я люблю і Україну, і Грузію".

"Якщо олігархи об'єднуються, треба об'єднуватись і нам, щоб не дозволяти їм принижувати себе і грабувати", - додав Саакашвілі.