Саакашвілі назвав три сценарії, які готує влада до його повернення (ВІДЕО)


Українська влада ретельно готується до повернення в Україну лідера «РУХУ НОВИХ СИЛ» Михайла Саакашвілі.

Про це заявив сам Саакашвілі в ефірі телеканалу Newsone, перебуваючи у Варшаві.

Він повідомив, що готується до повернення в Україну.

«Я готуюсь до повернення в Україну. В найближчі дня я буду їздити Європейськими країнами. Я лечу в Копенгаген на засідання президіуму Європейської народної партії, де буду зустрічатись з європейськими політиками. Я не виключає, що полечу також у Брюссель на зустріч з європарламентарями», - розповів про свої найближчі плани політик.

За його словами, 10 вересня о 12.00 він законно і легально перетинатиме український кордон у пункті пропуску Краковець.

«У мене секретів з приводу цього ніяких немає. Ми чекаємо людей, які хотіли б підтримати справедливість. Мені потрібна допомога українців для того, щоб я потім зміг допомогти їм всім», - закликав Саакашвілі.

Він додав, що чекає не лише своїх прихильників, але й українських громадян, яким не байдужа доля країни та поняття справедливості.

«Сьогодні було об’явлено, що декілька груп з Дніпропетровська їде ветеранів, фермерів на таку велику дистанцію. Я це дуже ціную. Влада готується. Вона умовляє людей не їхати», - сказав він.

Саакашвілі нагадав, що у нього є пропозиції взяти громадянство декількох європейських країн. Так само в нього є робоча віза в США.

«Але я все кинув, поїхав сюди і готуюсь до повернення в Україну, не дивлячись на те, що в них є декілька сценаріїв», - заявив Саакашвілі.

За словами політика влада готує наступні три сценарії під час його повернення:

1. Не пустити Саакашвілі через кордон, забрати в нього паспорт і видворити назад до Польщі.

2. Пропустити Саакашвілі в Україну, але потім затримати під різними приводами і почати процес екстрадиції.

«Але тут у них проблема. Ці справи, висмоктані з пальця в Грузії російським олігархом Іванішвілі, не визнаються жодною країною світу. Вони не визнавались і в Україні офіційним листом Генпрокуратури. За цими справами екстрадувати мене не вийде. Зараз вони в Грузії шиють якусь нову справу, щоб дати привід українській владі мене затримати», - прокоментував Саакашвілі цей сценарій.

3. Влаштувати «заворушки» на кордоні.

«Є погрози, є заяви якихось тітушок, але ми цього не боїмось. Людей буде багато. Ми дуже мирні. Я елементарно їду захищати свої права в суді», - підкреслив лідер РНС.

«Я хочу сказати владі: чим більше вони будуть здійснювати ці кроки – тим більше вони будуть ступати в сторону беззаконня. Я ніяких злочинів не вчиняв, нічого не порушував», - звернувся політик до української влади.

Він висловив сподівання, що Президент України проявить розсудливість хоч б на цей раз та не буде створювати нові беззаконня.

«Я чув, що Авакову доручили контролювати наземні пункти, СБУ – аеропорти. Спеціально приймають закон проти мене у Верховній Раді і вводять кримінальну відповідальність за нелегальний перетин кордону», - розповів Саакашвілі.

Він закликав владу не робити цього і запевнив, що не збирається порушувати закон.

Нагадаємо, Президент України позбавив лідера «РУХУ НОВИХ СИЛ» Михайла Саакашвілі українського громадянства. Однак, Саакашвілі заявив, що збирається повернутись в Україну 10 вересня і відстоювати свої права.