Саакашвілі назвав терором е-декларування для антикорупціонерів

Е-декларування громадських активістів – це ініціатива Порошенка для терору проти антикорупціонерів. 

Так лідер РУХУ НОВИХ СИЛ Михайло Саакашвілі в ефірі NewsOne прокоментував провалення голосування ВРУ за включення питання про відміну декларацій, повідомляє прес-служба РУХУ НОВИХ СИЛ. 

«Люди мають право знати звідки у чиновників гроші, звідки у Луценка і Авакова палаци. Але коли Європа і Америка дає активістам гроші, щоб вони слідкували за корупцією чиновників, то нехай ними цікавиться європейська і американська влада. Коли декларування використовуєтсья для терору людей, які мали б виводити на чисту воду корупціонерів, зрозуміло, що це ініціатива Порошенка», - заявив Саакашвілі. 

Він запевнив, що міжнародна спільнота різко відреагує на сьогоднішє провалення голосування у Верховній Раді. 

«Реакція міжнародної спільноти буде направлена не на парламентарів, на що надіється Порошенко, а на нього самого. Єврокомісар вже сказав, що Порошенко відійшов від європейських цінностей, така риторика не використовувалась навіть щодо Януковича. Це означає, що репутація України опускається все нижче і нижче. Ще 4-5 років тому весь світ захоплювався боротьбою українців проти агресії і олігархів. Зараз влада зробила все, щоб в світі не залишилось людей, які б захоплювались Україною», - наголосив Саакашвілі.