Саакашвілі назвав свій арешт подарунком Банкової Путіну та ФСБ (ВІДЕО)

Михайло Саакашвілі в тюрмі - це найкращий подарунок для ФСБ і Путіна, і хтось на Банковій вирішив їм цей подарунок зробити. 

Про це завив лідер РУХУ НОВИХ СИЛ пі час судового засідання щодо обрання йому запобіжного заходу.

Михайло Саакашвілі звернув увагу на свою антиросійську позицію, про яку він завжди відкрито говорив.

«В 2004 році коли я став президентом Грузії, Путін сказав не чіпати Міністра оборони, бо це тоді була його людина. І ця людина за 12 годин була знята з посади. В 2006 році я знищив всю російську агентуру в Грузії, в результаті почали масово видворяти грузин з Росії, як це зараз робить Порошенко в Україні. В 2008 році ми в Грузії перші прийняли удар Росії. В 2012 році ФСБ провело спецоперацію на грузинських виборах і в результаті в Грузії все зупинилось. Після того як Путін погрожував мене вбити, ФСБ проводило проти мене спецоперації, мене називають агентом ФСБ», - зазначив лідер РНС.

Михайло Саакашвілі наголосив, що за 30 років в Україні нічого не змінилось, влада і правоохоронці діють тими ж методами, що й в Радянському Союзі.

«У мене дежавю. Перший раз мене доставили в приміщення ізолятора КГД в 1986 році, там протримали півтора дні, провели довгу бесіду, виключили з комсомолу. Тоді звинувачували у поваленні державного і суспільного ладу СРСР. Ці люди говорять такою ж самою мовою – це совок. Нічого в цій країні не змінилось, за що Степан Хмара сидів? Щоб в 2017 році з нами говорили ж такою мовою, про створення ОЗГ, про співпрацю з розвідкою, які в СРСР?», - заявив Саакашвілі.

«Порошенко і Луценко обізвали мене агентом ФСБ. Я - Михайло Саакашвілі! Брата моєї бабусі розстріляло НКВД, її батька вбили в ГУЛАГу, мій прадід 10 років відсидів в ГУЛАГу, його брат – 25 років. Після цього мене можна назвати їх агентом?», - обурився лідер РНС. 

Він заявив, що такі операції української влади проти нього є подарунком для Путіна і ФСБ, і вони підривають імідж України у світі.

«Докажіть в суді що я ФСБшник і Путін з задоволенням поміняє мене на затриманих в Росії українських розвідників. Саакашвілі в тюрмі в Києві - це найкраща мрія Путіна і ФСБ! Те, що зараз відбувається, одна з найблискучіших спецопераціїй ФСБ проти українців, адже затримано найзапеклішого його ворога на пострадянському просторі. А всі іноземні ЗМІ дивляться на цей цирк і поливають українську владу брудом. Ганьба українській владі, і вся робота проведена для співпраці з західними країнами зведена нанівець», - заявив Саакашвілі.