Саакашвілі назвав Супрун "непорозумінням"

Медична реформа Супрун не спрацює, бо нею створюють нову бюрократію за якої Порошенко і його банда продовжуватимуть грабувати країну. Для ефективної реформи треба будувати нові лікарні і впровадити страхову медицину. 

Про це заявив лідер РУХ НОВИХ СИЛ Михайло Саакашвілі в ефірі NewsOne коментуючи підтримку профільного комітету за відставку Уляни Супрун. 

«Супрун – це повне непорозуміння, вона некомпетентна і самовпевнена, нормальні люди не можуть працювати у владі бариг. Якщо ти працюєш у владі бариг, ти не можеш бути хорошим, білим і пухнастим. Її медична реформа не спрацює, бо вони створюють нову бюрократію, концентрацію коштів в руках центральної бюрократії. Навіть якщо приберуть Супрун, то Ковальчук, Березенко посядуть на ці кошти і разом з Порошенком будуть їх красти», - заявив Саакашвілі. 

  Він переконаний, що для ефективної медичної реформи необхідно будувати нові лікарні та впровадити страхову медицину. 

«Нам в Грузії таку реформу, як зараз в Україні, нав'язували в кінці 90-х. Ми натомість всі кошти віддали людям у вигляді страхівок, прибрали центральну бюрократію. Пацієнт сам обирає лікарню, лікарів, яким по страхівці платить гроші. В Україні треба дати можливість бізнесу побудувати нові лікарні і щоб в людей були страхівки, щоб кошти були передані напряму пацієнтам», - наголосив Саакашвілі.